Son Konu

Ünlü sunucu Ezgi Sertel ikizleriyle parkta! Çok mutlu olacaklar...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
unlu_sunucu_ezgi_sertel_ikizleri_mert_ve_tibetlerin_dogum_gununu_kutladi_1611239994_1332.jpg

Sunucu Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert'i parka götürdü. O anları toplumsal medya hesabından yayınlayarak rekor kırmayı başardı.

Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert'i parka götürdü.  Sunucu, o anlardan çekildiği bu kareyi Instagram hesabından "Bugün birinci kere bebeklerimi parka götürdüm.. Salıncağa binsinler istedim.. Sandım ki, çok memnun olacaklar. Yooo... Bebeklerimin hızına bakınca anlayacaksınız bu fotoğrafta tek memnun olan benim. (ikizlerimin pek önemli bugün) tibetvemert" notu ile paylaştı.

İKİZLER 1 YAŞINDA!

Şimdilerde Trt ekranlarında Fazlası Ziyan isimli programda başarılı bir iş yapan Sertel ikizleri Tibet ve Mert'in doğum günlerini aile ortasında kutladı.

O anlar kameralara bu türlü yansıdı.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği kısmından mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7'de sunduğu "Ezgi ile Yaz Sabahı" programı ile ün kazanmıştır. 

Üst Alt