Son Konu

iPhone 13 Tanıtım Tarihi Netleşiyor

seocu

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
iphone-13-tanitim-tarihi-ile-ilgili-yeni-detaylar-paylasildi-technopat.jpg

iPhone 13 tanıtım tarihi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Apple eserleri hakkında yapmış olduğu isabetli sızıntılarla tanınan Daniel Ives, yeni kuşak iPhone modellerinin Eylül ayının üçüncü haftasında lanse edileceğini söz etti.

Şimdilik, Apple cephesi tarafından doğrulanan bir tarih yok. Fakat Daniel Ives’in şirket içerisinden elde ettiği bilgilerde iPhone 13 serisinin 14 Eylül yahut 21 Eylül tarihleri ortasında lanse edileceği konuşuluyor.

Eylül ayının üçüncü haftasında düzenleneceği ön görülen aktifliğin odak noktasının iPhone 13 serisi olacağı söz ediliyor. iPhone 13 serisinin de iPhone 13 küçük, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max formunda sıralanması beklenmekte. Bunun haricinde yeniden paylaşılan raporda Apple’ın bu aktiflikte yeni kuşak AirPods’un haricinde Apple Watch Series 7’yi ve yeni iPad modellerini de tanıtması bekleniyor.

Hatırlayacağınız üzere ünlü analist Daniel Ives, daha evvelden de iPhone 13 serisinin ne vakit piyasaya sürüleceği hakkında kimi kıymetli bilgileri takipçileri paylaşmıştı. Bu doğrultuda 14 Eylül tarihini bir sefer daha ön plana çıkan analist yeni iPhone modellerinin 17 Eylül‘de ön siparişe sunulacağını ve 24 Eylül tarihinde de piyasaya sürülebileceğini belirtmişti.
  • iPhone 13 Aktifliği: 14 Eylül Salı
  • iPhone 13 Ön Sipariş Tarihi: 17 Eylül Cuma
  • iPhone 13 Çıkış Tarihi: 24 Eylül Cuma

Üst Alt