Son Konu

Fatma Girik ameliyat olmuştu... Sağlık durumuyla ilgili yeni gelişme!

teknolojiuzmani

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
fatma_girik_ameliyat_olmustu_saglik_durumuyla_ilgili_yeni_gelisme_1591336759_3952.jpg

Uzun süredir hastanede tedavi altında olan usta sanatçı Fatma Girik'in sağlık durumu hakkında doktorundan açıklama geldi. Fatma Girik kaç yaşında? Fatma Girik'e ne olmuştu sorularının yanıtını haberimizde bulabilirsiniz.

Korona virüs (Covid-19) salgınının ardından ilk kez evinin kapılarını Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a açan usta oyuncu Fatma Girik'in sağlık durumundan haber var. Oldukça iyi görünen ve yürümesi düzelen Girik’in ortopedi doktoru olan Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün tahlillerini teker teker kontrol etti. Röntgenlerine bakan Gürün, usta sanatçının yürümesinin daha da düzelmesi için tavsiyelerde bulundu.

540AD_1591336841_1808.jpg

"İZİN BELGESİ ALARAK DIŞARI ÇIKMAM YAKIŞIK ALMAZ"

Girik, başkanların kendisini ziyaretinden dolayı teşekkürlerini sunarak sosyal mesafe kurallarına uyulmasını istedi. Uymayanların ise sonuçlarına katlanacağını söyleyen Girik, “Yaklaşık 2 aydır evdeyim. Kimseyle görüşmüyorum, kimseyi evime almıyorum. Tüm kurallara uyuyorum. Herkesin de kurallara uymasını istiyorum. Polis ve jandarma ekipleri sağlık durumumdan dolayı izin belgesi alarak yürüyüş yapabileceğimi söyledi. Kimse dışarı çıkamazken ben nasıl çıkayım, olmaz, yakışık almaz” dedi.

zRJ7h_1591336901_0209.jpg

TABURCU OLMUŞU!

Evinin banyosunda düşerek hastaneye kaldırılan Fatma Girik'in son sağlık durumu merak ediliyordu. Usta sanatçının şu an evinde olduğunu yazan Onur Akay,  hidrosefali sebebiyle beyninden ameliyat olan Yeşilçam’ın efsane ismi Fatma Girik’in, taburcu olduğunu duyurdu. 

BbEYc_1551772525_9465.jpg

Akay, “Yeşilçam’ın usta ismi Fatma Girik, Bodrum’daki evinde banyoda dengesini kaybederek düşmüş ve acilen hastaneye kaldırılmıştı. Tomografi sonucunda bir sonuç çıkmayan Girik, daha detaylı tetkikler için İstanbul’a getirilmişti. Tıpta, hidrosefali hastalığı olarak bilinen ve beyinde su toplanması anlamına gelen hastalık sebebiyle, shunt ameliyatı geçiren değerli sanatçımız uzun süredir hastanede tedavi görüyordu. Fatma Hanım sağlığına kavuşarak taburcu edildi, şu an evinde ve sağlık durumu çok iyi” ifadelerini kullandı.    

Üst Alt