Son Konu

P.T.'nin sokağında gezmeyi sağlayan mod yapıldı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
109492_640.jpg

Hideo Kojima
'nın bir fenomen haline gelen oynanabilir fragmanı P.T.'de hala keşfedilecek çok şey var. Norman Reedus ve Guillermo Del Toro'nun da bulunduğu Silent Hills projesi için yapılan tanıtım fragmanı, Playstation 4'te yayınlanmasının ardından büyük yankı uyandırmıştı. Demo'yu bitirmeyi başaran oyuncuların karşısına Norman Reedus'u Silent Hills sokaklarında gösteren bir kısa tanıtım filmi çıkıyordu. Bir mod geliştiricisi P.T.'nin karanlık sokaklarında gezmeyi sağlayan mod geliştirdi. Aslında oyunun haritasının küçük de olsa bir parçasının tasarlandığı ortaya çıktı. Lance McDonald'ın keşfettiği P.T. sokaklarına aşağıdaki oynatıcı üzerinden göz atabilirsiniz. 

P.T.'nin sokağında gezmeyi sağlayan mod yapıldı

Konami'nin iptal ettiği korku oyunu Silent Hills hala pek çok oyuncu için unutulmaz hayal kırıklıkları arasında yer alıyor. Ancak oyuna tutkuyla bağlı bazı oyuncular yayınlanmadan fenomen haline gelen yapımın oynanabilir tanıtım demosu P.T.'yi kurcalayarak, Silent Hills oyununa ait yeni bilgiler elde etmeye çalışıyor. Metal Gear Solid 5: Phantom Pain'de ve PES serisinde de kullanılan Fox Engine oyun motoruyla geliştirilen P.T.'de Silent Hills sokaklarının da yer aldığı ortaya çıktı. 

Üst Alt