Son Konu

Rıdvan Dilmen, Futbol Yorumculuğunu Bıraktığını Açıkladı: 'Tek Tek İfşa Edeceğim'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-d19000638194e8756a187779536d4ed13d3e1478.jpg

Yıllardır NTV ekranlarında yorumculuk yapan Rıdvan Dilmen mesleğine nokta koyduğunu açıkladı. Toplumsal medya hesabından paylaşım yapan Dilmen, kendisine yapılan akınların azmettiricilerini dokümanlarla ifşa edeceğini söyledi.

Twitter hesabından bir duyuru yapan Dilmen, “43 yıl evvel lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla, gururumla, namusumla hizmet ettiğim Ulusal Futbolcu – Teknik Yönetici – Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci sonlandırıyorum” sözlerini kullandı.

Dönem başında MHK Lideri Serdar Tatlı’nın vazifeye getirilmesinde hissesi olduğu tez edilen ve toplumsal medyada linç edilen Dilmen, “Yakın bir vakitte; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl maksatlarının şahsım üzerinden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTİRİCİLERİNİ bilgi ve dokümanlarla tek tek ifşa edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.

Rıdvan Dilmen’in paylaşımı

“43 yıl evvel lisanslı futbolcu olarak girdiğim Türk Futbol Ailesine; onurumla, gururumla, namusumla hizmet ettiğim Ulusal Futbolcu – Teknik Yönetici – Futbol Yorumcusu olarak yürüttüğüm süreci sonlandırıyorum.

Vicdanen çok rahatım. Hiçbir şahıs, topluluk ve kurumla ilgili asla saygısızlığım olmadı. Lakin son periyotta organize bir biçimde gaye gösterilerek bana ve aileme yaşatılan üzüntüyü, iftiraları öbürleri üzere kabul etmem mümkün değildir. Şimdiye kadar olduğu üzere; merhum babamın ve annemin bana bıraktığı en manalı miras olan DİLMEN soyadını Rabbim müsaade verdiği sürece onurumla taşımaya devam edeceğim.

Doğuş Kümesi Sayın Başkan’ı Ferit Şahenk Bey’e ve NTV ailesine teşekkür ederim. Tüm izleyicilerimize minnettarım.

Yakın bir vakitte; bana ve aileme yapılan iftira dolu bu kampanyanın aktörlerini, asıl maksatlarının şahsım üzerinden halkı kin ve nefretle kutuplaştırmak olduğunu, tetikçilerini ve AZMETTİRİCİLERİNİ bilgi ve evraklarla tek tek ifşa edeceğimden kimsenin kuşkusu olmasın”

Üst Alt