Son Konu

Sohbetleri Kaybetmeden GBWhatsApp Nasıl Kurulur?

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0

Kılavuzu kolaylaştırmak için gerekli adımları açıklayan kimi ekran imgeleri ekledik. Adımları dikkatli
uygulayın, Yedekleri Geri Almadan Giriş yaptığınız taktirde bildirilerinizi kalıcı olarak kaybetme riskiniz var.
4762-1-f12762d956208354a506611336489458.jpg
Adım 1:
BURADAN Adım 2: GBWhatsApp kullanmak ve sohbete devam etmek istiyorsanız, şu anda kullanmakta olduğunuz tatbikin talimatlarını izleyin:

Orjinal WhatsApp Kullanıyorsanız: WhatsApp Ayarları ➡ Sohbetler ➡ Yedekleme'ye gidin, Sohbet Yedeklemesine tıklayın ve yedeklemenin tamamlanmasını bekleyin.

WhatsApp Plus Kullananlar İçin
: GBWhatsApp yüklendikten sonra sohbetlerinizi yedeklemenin ve saklamanın 2 yolu vardır:

Plus Ayarlarından: Bu formda sohbetlerinizi ve ayarlarınızı ve temalarınızı yedekleyebilirsiniz, Plus Ayarlarına gidin ➡ Öteki MODLAR ➡ Yedekleme Olguları, Yedekleme tamamlandıktan sonra evrak başkanınıza gidin (Dosyalarım) tatbikine gidin ve WhatsApp klasörünün ismini GBWhatsApp olarak değiştirin.

Ayarlardan: Bu formda sadece sohbetlerinizi yedekleyebilirsiniz (Ayarlar ve hususî tema olmadan), Ayarlar ➡ Sohbetler ➡ Yedek Sohbetler seçeneğine gidin.

Adım 3: Android ayarlarına gidin ve Güvenlik Ayarlarından Bilinmeyen Kaynaklardan Yüklemeyi Etkinleştir'i tıklayın.

Adım 4: Adım 5: Artık yaptığınız yedekleme çeşidine bağlı olarak iki prosedür var:

Ayarlardan Geri Yükle: KABUL ET VE DEVAM ET seçeneğini tıklayın, WhatsApp Plus erişimine müsaade veren bir ileti görürseniz, tüm müsaade iletilerine “izin ver” temasını tıklayın yahut devam edin ve sonraki adımları izleyin.

Plus’tan Yedekleme Yapanlar: Cihaz ayarlarınıza gidin ➡ Pratik Ayarları ➡ GBWhatsApp ➡ Müsaadeler ➡ Tüm Olurları Etkinleştir ➡ Artık GBWhatsApp açın ve al geri yükleme düğmesine tıklayın.

Adım 6: Cep numaranızı girin ve numaranızı GBWhatsApp’dan doğrulayın. Bu adım birkaç dakika sürebilir, doğrulama kodunu telefonunuza iletmek için biraz bekleyin.

Adım 7: Yedekleme tuşuna basın, en son yedeği geri yükle deyin. Yedeği geri yüklemeyi tamamlamak için biraz bekleyin.

Adım 8: İsminizi girin ve profil fotoğrafını seçin.
4762-3-f12762d956208354a506611336489458.jpg
GBWhatsapp ve türevleri hakkındaki detaylı rehberimize bu linkten göz atabilirsiniz.
4762-3-f12762d956208354a506611336489458.jpg
GBWhatsapp ve türevleri hakkındaki detaylı rehberimize bu linkten göz atabilirsiniz.

Üst Alt