Latest Thread

Elektronik sigara watt kaç olmalı?

  • Konbuyu başlatan moderatör
  • Başlangıç tarihi
moderatör

moderatör

Yönetici
Katılım
27 Tem 2022
Mesajlar
2,903
Tepkime puanı
2
Puanları
9
Yaş
34

Elektronik sigara kaç watt olmalı?​

Örnekle Kangertech model e sigaraların coil watt aralığı 15- 60 bu şu demek oluyor, 15 watt ile 60 watt arasında içim yapabilirsiniz. 15 watt sizin için tad vermiyor ya da 60 watt çok fazla buhar ve ısı üretiyor olabilir, 10 – 15 deneme tam olarak içim aralağınızı yakalayacağınızı düşünüyorum.

0.18 ohm coil kaç watt?​

Direnç seviyesi 0.18 ohm dir. Vaporesso GT Mesh Coil hem buhar hem de aroma performansı açısından oldukça başarılı olup en iyi Watt kullanım aralığı 50-85 Wattır.

Elektronik sigara watt ayarı ne işe yarar?​

Sonuç olarak, elektronik sigarada Watt kullanımı oldukça önemlidir. Doğru Watt ayarı ile kaliteli boğaz vurum ve aroma performansı yakalarsanız. Ayrıca, coil'iniz kullanım ömrü uzayacağı için sizin açınızdan da daha ekonomik olur.

Elektronik sigara ayarı kaç olmalı?​

Yüksek voltaj ve ısı değerlerinde oluşan kimyasal reaksiyon sonucu açığa çıkan aldehitlerin insan üzerindeki tam etkisi bilinmemektedir, önerilen maksimum volt değeri 3,6-3,7 dir.

Elektronik sigara kaç saniye çekilmeli?​

Sigarada yapılan kısa ve yoğun bir çekişin tersine, elektronik sigarada çekiş daha uzun (3-4 saniye) ve daha yumuşak olmalıdır.

12 ohm kaç watt olmalı?​

Smok RPM 1.2 Ohm Quartz Coil (%100 Orijinal) Smok RPM Pod Kitleri için uygun olan Smok RPM 1.2 Ohm Quartz Coil, 12 watt aralığında içilmektedir.

18 ohm coil kaç watt?​

Örnek: Atomizerinizin 1.8ohm rezistansı (R) var ve batarya voltajınız 3.8V (U). Bu durumda P = (3.8 x 3.8)/1.8 = 8 watt. Uzmanlar 8W – 12W aralığını optimal olarak tanımlamışlardır. Detaylı olarak bilgi alabileceğiniz Bobin Coil Hesaplama ve Pamuklama isimli makalemizi okuyunuz.

Coil ohm değeri kaç olmalı?​

Eğer nargile içimi, yani bol buharlı bir çekim istiyorsanız bu durumda satın alacağınız coil ohm değerinin kesinlikle 1 ohm den düşük olmasına özen gösteriniz. Eğer MTL içim yani sigara içim modelini tercih ediyorsanız satın alacağınız coil ohm değeri 1.0 ohm den büyük olması gerekir.
 

Yazar: moderatör
Article Title: Elektronik sigara watt kaç olmalı?
Kaynak Url: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.
Üst