Son Konu

Nvidia GeForce Now hesabı nasıl açılır?

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
gfn-4jcf-cover-0Rg7_cover.jpg

Nvidia, geçtiğimiz yıl bulut tabanlı oyun servisi Nvidia GeForce Now ile karşımıza çıkmıştı. Avrupa ve Amerika'da büyük ilgi gören bu servis Turkcell Game+ sayesinde Türkiye pazarına da resmi olarak giriş yaptı.

Türkiye'de sunucu bulundurarak daha düşük gecikme müddeti sunan GFN, bugünden itibaren kapalı beta test sürecine girdi. Mart ayında herkesin kullanıma sunulacak olan GFN için hesap oluşturmanız gerekiyor. Pekala, Nvidia GeForce Now hesabı nasıl açılır?

Nvidia GeForce Now hesabı nasıl açılır?

Nvidia GeForce Now hesabı oluşturmanız için yalnızca mail ve telefon numaranıza muhtaçlık var. Telefonunuzu ve mail hesabınızı hazır ettikten sonra aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

1. Adım: Buradan GAME+'ın sitesine giriş yapın.

2. Adım: Sağ üst kısımda yer alan Kaydol/Giriş Yap kısmına tıklayın.

3. Adım: Karşınıza açılacak pop-up ekranda bilgileri yanlışsız bir biçimde girin.

4.Adım: Telefonunuza doğrulama kodu gelecek. Bu kodu girin ve hesabınızı etkinleştirin.

Üstteki süreçleri uyguladıktan sonra Mart ayında faaliyete girecek olan GeForce Now hizmetini kullanabileceksiniz. Bu sistem iki farklı paket halinde gelecek.

Fiyatsız olan pakette oyuncular yalnızca 1 saat oyun oynayabilecek. Ayrıyeten oyuna girmek için sıra beklemeniz gerekecek. RTX teknolojisi ise maalesef ki giriş paketinde yer almıyor.

nvidia-geforce-now-hesabi-nasil-aci-VWJ5.jpg

Premium pakette ise müddet ve sıra kaygısı ortadan kalkıyor. İstediğiniz an oyuna süratlice giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıyeten RTX teknolojisi Premium pakette kullanılabiliyor.

Şimdi fiyatlı olan Premium paketin fiyatı açıklanmadı. Kimi yerlerde fiyatın 50 TL olacağı söyleniyor. Lakin bu tip abonelik sistemlerinde direkt olarak kurla çarpmak mantıksız. Zira ülkemize özel abonelik fiyatlandırması yapabiliyorlar. Örneğin Amazon Prime ülkemizde 7.90 TL. Muhtemelen Nvidia da Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma yapacaktır.

Son olarak GFN sisteminin, Windows, macOS, iOS ve Android aygıtların tamamında çalıştığını belirtelim.

Üst Alt