Son Konu

Demet Özdemir'den takipçilerine kötü haber!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Demet Özdemir Instagram'daki erkek takipçilerine kötü haberi verdi!
Beşiktaş'ın ulusal futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile ayıran güzel oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından aldığı tacize varan DM ’lerden (Doğrudan Doğruya Mesaj) dert yandı

16

Hoş oyuncu, DM kutusunun ışığı hiç sönmüyor Karşılaşmak, sarılmak ve öpmek istediklerini söylüyorlar fakat ben yalnızca kızlarla konuşuyorum Beş yıldır erkeklerin mesajlarını açmıyorumifadelerini kullandı

26

Hoş oyuncu, daha önce Kurt Seyit ve Şura, Kara Para, Çilek Kokusu, gizi dizilerde rol olmaştı Şimdilerde ise FOX TV'de NO 309 adlı dizide rol alıyor

36

46
Beşiktaş'ın milli futbolcusu Oğuzhan Özyakup ile ayıran hoş oyuncu Demet Özdemir, sosyal medya hesabından aldığı tacize varan DM ’lerden (Direkt Mesaj) dert yandı

Hoş oyuncu, DM kutusunun ışığı hiç sönmüyor Karşılaşmak, sarılmak ve öpmek istediklerini söylüyorlar ama ben yalnızca kızlarla konuşuyorum Beş yıldır erkeklerin mesajlarını açmıyorumifadelerini kullandı

Hoş oyuncu, daha önce Kurt Seyit ve Şura, Kara Para, Çilek Kokusu, gizi dizilerde rol olmaştı Şimdilerde ise FOX TV'de NO 309 adlı dizide rol alıyor

Üst Alt