Son Konu

Saç ekimi cinsel hayatı olumlu etkiliyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Erkeklerin en sık yaptırdığı estetik müdahelelerden bir tanesi olan saç ekimi uzmanlara göre cinsel hayatı da olumlu etkiliyor

Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı DoçDr Hayati Akbaş, saç problemi yaşayan hastaların evlenmeden önce saç ekimi yaptırdığını ve bu tedavi baştan sona hastaların cinsel hayatlarının da olumlu yönde ilerlediğini dile getirdi
GÜNÜMÜZDE ERKEKLER EVLENMEDEN ÖNCE YAPTIRIYOR
Saç ekiminin özellikle erkek hastalar tarafından en sık tercih edilen estetik uygulama olduğunu gösteren Özel FBM Tıp Merkezi Estetik Kliniği Sahibi Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Doç Dr Yaşamsal Akbaş, “Günümüzde gençler bilhassa evlenmeden önce saç ekimi yaptırma konusunda fazla istekli oluyorlar Saç ekimini evlenmeden önce yaptıran çoğu hasta nikah fotoğraflarında arzu ettiği görünümü elde ediyor ve öz güvenleri yerine geliyor Birçok birey ile konuştuğumda ‘ben kızlarla konuşamıyorum, evlilik gerçekleştirmek istiyorum, fakat kendimi çok yetkisiz görüyorum Saçlarımla ilgili problemlerim var bu konu beni endişelendiriyor Bu sorun sebebi ile bir benzeyen bulmakta ve irtibat kurmakta fazla sıkıntı çekiyorum ’ diyorlar bu nedenle fazla sayıda erkek kliniğimize gelerek saç ektirmek istediğini söylüyor Başarılı bir şekilde yapılan saç ekimi uygulamaları hastaların cinsel hayatlarını da olumlu yönde etkiler Erkeklerde saç sorunları yalnızca saç kaybı ile sınırlı kalmıyor bununla beraber öz güven kayıplarına da niçin oluyor İmaj eksikliğine neden olan saç problemleri bazen hastaların öz güvenlerini adamakıllı kaybetmelerine niçin olmakta Birçok erkek bu sorun nedeninden nedeniyle izaç yapamamaktan ve karşısında nesil ile irtibat kuramamaktan korkuyor Evlenememelerinin nedenini saç problemleri ile bağdaştırıyorlar dedi
SAÇLARI SEYREK OLAN 10 YAŞ DAHA YAŞLI GÖRÜNEBİLİYOR
Saç kayıplarının erkekleri olduğundan daha ileri yaşlarda gösterdiğinin altını çizen Akbaş, Benzer yaşta 2 kişiden biri gür ve güzel saçlara sahip durumda, diğeri ise aralikli ya da adamakıllı saçlarını kaybetmiş bir durumda ise saçlarını kaybetmiş olan kişinin öteki kişiye oranla 310 yaş daha yaşlı görünüyor Bu gibi durumlar da hastaların psikolojilerini olumsuz yönde etkiliyor Günümüzde saç ekimi uygulamaları yerel anestezi altında, kolaylıkla, ağrısız ve ağrısız bir şekilde yapılıyor Saç ekimi uygulamaları mutlaka bir klinikte yapılmalıdır uygun olmayan koşullarda yapılan saç ekimi uygulamalarında başarılı sonuçlar alınamaz Saç ekimi uygulamalarında yüzde 98 oranlarında galibiyet sağlanıyor Evlenme çağına gelmiş gençler evlenmeden önce mutlaka saç sorunlarından kurtulma isteğinde bulunuyorlar Bu konuda da istek patlaması oluyor Kendilerini açıklama etmekte zorluk çeken çoğu erkek saç ekimi uygulamasından daha sonra öz tehlikesiz bir hayat sürdürüyor Erkek hastalar kadar çoğunlukla seçim edilen saç ekimi uygulamalarında Samsun, Türkiye ’nin en ileri şehirlerinden biri haline geldi Dünyanın birçok ülkesinden saç ekimi uygulaması için Samsun ’a gelen hastalarımız epeyce fazladırdiye konuştu

Linkleri sadece kayıtlı üyelerimiz görebilirnicealem üyesi olmak için tıklayınız

hasanürerr

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Selamlar yazılanlara yeni saç ekimi yaptırmış biri olarak %100 katılıyorum en az 10 yaş gençleştiriyor fakat her yerde yaptırılmaz bu saç ekimi Ben yaptırdığım yerden gayet memnunum isteyene özelden
firma ismi verebilirim

Üst Alt