Son Konu

Gunaydın mesajları uzun

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Gunaydın mesajları uzun
imagesgunaydinmesajlariuzun5ad90c41b10e7
Bir uykunun daha sonuna geldik Yayında ve yapımda emeği gecen yatak, yorgan, yastık uclusune teşekkur ederim Gunaydın

Dualarımın gozu yuksekte, lakin haddimin boynu Hakkın karşısında eğilmekte Rabbim; hakkımızda hayırlı olan neyse ihsan eyle… Amin Hayırlı gunler, gunaydın Gunaydın!

Gun Seninle Guzel Gune Başlamak Seninle Sıcak Olucak, Gunlerimiz Aydın geleceğimiz Parlak Olsun Sana Gunaydın Olsun bebeğim…

Dunyanız mutlu hayalleriniz tatlı olsun Gonlunuze huzur dolsun mutluluklar omrunuzce, her şey gonlunuzce olsun Gunaydın

Dostlukların tukenmediği, sevgilerin olmediği, goz yaşlarının akmadığı, gulucuklerin bitmediği en guzel sabahlar sizlerin olsun

Dostlar hadi uyanın bakalım Bugun guneş daha canlı doğdu sanki Bu yuzden daha guzel bir gun gecirmeniz dileğiyle

Gunaydın, dışları gulen kalpleri ağlayan arkadaşlarım Gozlerinizi bu sabah mucizelere acmanız dileğiyle, hayırlı gunler dilerim

Gunaydın,gunaydın Pozitif duşun bugun Once gulumse Sonra gul Kahkaha at Ve hatta, Ve hatta… Katıla katıla Gul korkma Siyah renk gidecek once Gunun pozitifleşecek Gokkuşağı gibi aynen renk renk Bil ki 7 renkten oluşan renk Beyazdır… Ve gulmek bulaşıcıdır

Gonlu sevgi dolu dostlara Dostluğu dost gibi bilenlere Guzelliği sevgi ile yoğuran insanlara Gonul dolusu Gunaydınlar

Gitmen sorun değil de Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor ‘Nefes’ al, ‘Nefes’ ver Tekrar gunaydın sevgilim

Once kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı actığımda Bana değen ne varsa Yureğimle beynim arası Cizgi derinliğince Gunaydın

Gunlerimin ışığı Gecelerimin Yıldızısın Sabahlarımın Guneşi Gecelerimin Ay’ısın Sabahlarımın Gunaydını gecelerimin Dumanısın Bebeğim Gunaydın

Dudağımdan Asla Gitmeyen Neşe , Gunaydın Dost Kalplerde Acan Buyuk Guneşe , Gunaydın Yureklerden Akan Sıcak Dizeler , Yurek Yangınlarına Su Gonderen Gozeler Kalbim Gibi Bugunde Senin icin Aydın ve Gunaydın Arkadaşım

Gunun Aydın Olsun , Dilerim Ki Yureğine Gulun Golgesi Duşmesin Ve Sen, Yuzunde Guluşlerin En Guzeli lle Bak Geleceğe Gunumuz Gunumuze Aydın Olsun Gunaydınlar Olsun

Gunaydın; benim viran gonlumun sultanı, Gunaydın; dost bağımın gonca gulu, Gunaydın; Sureyya yıldızım, Gunaydın: ay yuzlum, Gunaydın; canımın cananı, Gunaydın Guzelliğin Gibi Gununde Aydın Olsun Gunaydın Aşkım Sana Gunaydın Sadece Sana

Once Kendime Sonra Evime Sonra Evimdekilere Sonra Kapılarımı Actığımda Bana Seni Seviyorum bebeğim Gozlerin gibi Bugunde Gunaydın Olsun

Yere Duşen Yağmur Damlaları Kalbine lnecek Guneşi Engellemesin Guneş Bulutların Arasından Hep Sana Doğru Baksın Guneş Guzellikler Getirsin Gunaydın

Seviyorum Seni Seninle gecen Gunleri Seviyorum Seni Sana Gunaydın Demeyi Gunaydın bahar kokulum, kır ciceğim nefesim, gozum, her şeyim gunaydın gunaydınlar

Canımın Canı Bir Gun Daha Başladı Elimde Simit Cay Aldımda Sen Sabahın Kor Noktasında ismin Aklımda Gunaydın olsun Sana Bu Can Sana feda…

Gunaydın yatağımda ruyalarım işimde hulyalarım soğuk kış gunlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum gunaydın

Her Gunu Seninle Anıyorum Her Sabahı Adınla Bekliyorum her Mesajımı Sana Gun Ağrırken Atıyorum Şimdiki Gibi Gunaydın Bebeğim

Gunaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gosteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam gunaydın

Gunaydın yureğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan gunaydın

Gunaydın Guneşim Gunaydın Sana Bak Adınla Başlıyorum Yeniden hayatıma ismin yeter bu karabLık Dunyaya Gunaydın Diyorum Sana Aşkım Hadi gel yanıma Naydın sabahımı aydınlatan guneşim Sen Benim Canım Sen Cananımsın Sen benim Gunum Karanlık Sabahlarımı Aydınlatansın Gunaydın Bebeğim…

Dertler Olsada omrumuzde ışık bitmez Kalbimizde Yine Gulerek Başlıyacağız Bu gune Gunaydın Olsun Bitaneme…

Üst Alt