Son Konu

Ünlü Kâhin: Aldım, Kaçırmayın! Bu Altcoin İnanılmaz Yükselecek

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
xrp-price-explodes-30-in-sudden-altcoin-rally-with-cardano-and-stellar-among-biggest-gainers.jpg

Başarılı kripto trader’ı Josh Rager, şu anda radarında olan bir NFT altcoin projesini takip ettiğini söylüyor. Josh Rager, bu kripto para projesinde güçlü potansiyel görüyor.

Josh Rager: Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmamışsınızdır…

Usta analist Josh Rager, 119.000 Twitter takipçisine, kripto yatırımcılarının bu alandaki en ilginç NFT varlıklarından birini görmezden geldiklerini söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Umarım, Zero Utility Token ve ZUT’u unutmamışsınızdır. Çünkü perde arkasında harika işler yapıyorlar… Ancak daha da etkileyici olanı, ekibin yeni protokolü ZUZ… ZUZ protokolü, NFT pazarına verimlilik, gizlilik ve değer getirmeye odaklanıyor. Bunun üzerine gerçekten çığır açan fikirleri var, bu yüzden kontrol ettiğinizden emin olun: gasless staking, fraksiyonel NFT’ler ve NFT’ler aracılığıyla token kazma yeteneği. Normal NFT protokolünüz değil…
stockexchange3.png
Josh Rager: Gözlerinizi bu altcoin projesinden ayırmayın!

Josh Rager’ın da belirttiği gibi ZUZ Protokolü, Zero Utility ekibi tarafından oluşturuldu. Proje, katman-2 ölçeklendirme çözümü Polygon ve NFT marketplace OpenSea ile ortaklıklar yaptı. ZUZ tokeni, kullanıcıların ve trader’ların daha düşük bir maliyetle birden çok NFT’yi taşımasına olanak tanıyan takımın mevcut araç kitini oluşturmasına olanak sağlamak için tasarlandı.

ZUZ şu anda Dextools’a göre 44 milyon dolarlık tamamen seyreltilmiş bir piyasa değerinde bulunuyor ve henüz CoinGecko’da listelenmiyor. Josh Rager, altcoin projesinin ilk satış fiyatından 13 kat arttığını söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Ben kendim satın aldım, burada özel tahsis yok ve tek başına kamu satış fiyatı şimdiden 13 kat arttı. Gözlerinizi ZUZ protokolünden ayırmayın, heyecan verici şeyler gelecek.
bitcoin-rager.jpeg
Kaynak: Josh Rager
Josh Rager: Bitcoin 50.000 doların üzerinde olduğu sürece fırlayabilir!

Josh Rager ayrıca Bitcoin konusundaki mevcut yaklaşımını paylaşıyor. Analist, BTC 50.000 dolar işaretinin üzerinde kaldığı sürece genel boğa piyasasının bozulmadan kalacağını söylüyor. Josh Rager konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BTC, günlük grafikte hala yükseliş eğilimi gösteriyor. Trend çizgilerinin kırılması gerekiyor, ancak fiyat 50.000 doların üzerinde (önceki aralığın üzerinde) olduğu sürece, bunun yeni zirvelere yükselmeye devam ettiğini düşünüyorum. İnsanlar her geri çekilişte “zirve” diyecek, bu yüzden buna alışın.

İşte Josh Rager’ın başarılı tahminleri

Josh Rager, Bitcoin’de 10 Mayıs’ta yaşanan 2.000 dolarlık yani 10.000 dolardan 8.000 dolara olan düşüşü doğru bildi. Yani analist, balina selloff’unu bildi. Ayrıca analist, BTC’nin 10 bin doların üzerine çıkacağını da doğru öngördü. Bunlar dışında analistin yüksek başarı oranına sahip olduğu başka öngörüleri de mevcut.

Üst Alt