Son Konu

Zayıflama yöntemleri

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Zayıflama yöntemleri
En Etkili Zayıflama yöntemleri
Etkili Zayıflama Yöntemleri Nelerdir?

Yazın habercisi olarak her birincil bahar geldiğinde kışın aldığımız kiloları atamak derdine düşenlerden misiniz evet açıkçası bende öyleyim kış mevsiminde otur otur bir arz kilo alıyorum ilkbahar gelince de yazın nasıl giyineceğim teleşı ile zayıflamak derdine düşüyorum Televizyonlarda bir sürü uzman açıklıyor zayıflama yöntemlerinı o zayıflatıyor bu zayıflatmıyor herkesin kafası karmakarışık Benim de pek hangi zayıflama hapı daha etkili, hangi perhiz yöntemini uygulamalıyım bilemiyorum Sizler için birazcık araştırdım en etkin zayıflama yöntemlerini toparlamaya çalıştım umarım yararlı olur

Nebati Zayıflama İlaçları Sinir Sistemini Bozuyor: Nebati zayıflama ilaçlarının vücutta B1 vitamini (thiamin) eksikliğine yol açarak, karbonhidrat metabolizmasını etkilediği, bununda istem dışı göz kaymasına ve yürümede dengesizliğe niçin olabildiği belirlendi Benzer durumun, alkoliklerde de görülebildiğini ifade eden uzmanlar,alkoliklerde de thiamin eksikliğinin meydana gelebildiğine sinyâl ettiler Bitkisel zayıflama ilaçlarının, önemli bir rahatsızlık olan ataksiaya da yol açabildiği kaydedildi Uzmanlar, araştırmada nebati ilaçların, metabolik dengesizlik yarattığını belirlediklerini açıkladılar Araştırmada, deneklerin kaslarına thiamin enjekte eden uzmanlar, 3 gün içinde yürüme ve cisim dengesinin sağlanabildiğini gözledi Bir ayiçinde ise hastalardaki sorunun en ince ayrıntısına kadar giderildiği belirlendi

Özlem Karşı Nasıl Dayanıklı Olunabilir: Özlem hissini duyar duymaz hemencecik bir şeyler atıştırmaya kalkmayın ve on dakika bekleyiniz Ola Ki bu vakit içinde ortaya meydana çıkan o açlık arzusunun önüne geçmiş ya da özlem durumunuz herhangi bir yiyecek almadan da azalmış olacaktır Bu durumda hemencecik bir bardak su içiniz Mideniz dolduğunda doyma refleksi doğru arzu hissinizi kandırmış olacaksınız Mide dolduğu için açlığı daha iyi tolere edebilirsinizYanınızda limon varsa bir dilim kesip suyunu içinizİçilen bir dilim limon suyu istek hissini azaltacaktır Büyük öğünler yerine daha sık aralıklarla eksik yiyecek yiyiniz Doyma dorumu beyinde yoklama edilen bir merkez doğru yapılmaktadır Ara öğünleri müsamaha alarak bekleyiniz Açlık hissinden uzak durmanın diğer bir şekli ise hareket halinde olmaktır Sadece kalorinin sınırlanması ile olan bir diyet uzun vadede başarılı olamaz Onun için kalorinin sınırlanmasının yanı sıra aynı zamanda çalışma yerine getirmek ve hareket halinde elde etmek bir öyle önemlidir
Anekdot: Hareketlilik paralelinde bahşedilen kilolar daimi olarak verilmiş olan kilolardır yani buradan çıkardığımız en iyi zayıflama yöntemlerinden birisi hareket etmek spor yerine getirmek *

Üst Alt