Son Konu

Derya Baykal'dan şaşırtan itiraf! 'Parasız kalırsam pazarda limon satarım'

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
derya_baykaldan_sasirtan_itiraf_parasiz_kalirsam_pazarda_limon_satarim_1639919428_0293.jpg

Ünlü oyuncu Derya Baykal, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda özel hayatına dair samimi açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz aylarda eski eşi Ferhan Şensoy'un vefatıyla güç günler geçiren oyuncu Derya Baykal, Posta gazetesine verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. 

"BÜYÜK BİR BOŞLUK OLUŞTU"

Ferhan Şensoy'a olan hasretini lisana getiren Baykal, "Her mevt erken ölümdür. Çok erken gitti. İnanamadım ben. Konduramadım. Çocuklarım için de çok üzüldüm. Ayrılsak da Ferhan’ı insan olarak çok seviyordum. Ustamdı benim. Yıllarca bütün oyunlarda birlikte oynadık. Dünyanın her yerini birlikte gezdik. Çok fazla yaşanmışlık var ve ortamızda tiyatro manasında bir hiyerarşi vardı ve ondan çok şey öğrendim. Çok güzel bir ustaydı. Büyük bir boşluk oluştu." biçiminde konuştu. 

"ÇOK PARASIZ KALDIM"

Yıllardır ekranların sevilen yüzlerinden biri haline gelen Baykal "Güçlü bir bayan mısınız?" sorusuna verdiği karşılıkla hayranlarından takdir topladı. "Güç, kendine inanmaktır" diyen usta sanatçı, "13 yaşından beri uğraş veriyorum, çalışıyorum. Ben çok zorluklar geçirdim, çok parasız kaldım. Yeniden parasız kalırsam çıkarım pazara limon satarım, hiç de ayıp değil." tabirlerini kullandı.

Üst Alt