Son Konu

Eşinin pideciye kaçan Serkan Kıyak huzuru mutfakta buldu! Müge Anlı'ya börek açtı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
muge_anli_dondu_kaldi_esi_pideciye_kacan_serkan_kiyak_kafasini_defalarca_kez_yerlere_vurdu_1638859076_1033.jpg

Geçtiğimiz günlerde "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, canlı yayın sırasında eşinin pideciye kaçtığını öğrenince hudut krizi geçirmişti. Ağlayarak kendini yerlere atan adam, huzuru mutfakta buldu. Yeni bir başlangıç yapan Kıyak, Müge Anlı'ya börek açtı.

Ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz günlerde karısı pideciyle kaçan Serkan Kıyak, haberi aldığında stüdyoda hudut krizi geçirmişti. Kendini yerlere atan adam, başını tekraren kere yere vurmuş ve eşine geri dönmesi için yalvarmıştı.

"Sensiz yaşayamam" diyerek gözyaşları içerisinde eşine geri dön daveti yapan Kıyak, Müge Anlı grupları tarafından stüdyodan çıkarılmıştı. Toplumsal medyaya damga vuran olay sonrasında yeni bir gelişme yaşandı.

Eşinden ayrılmaya karar veren Serkan Kıyak, mutfağa girip börek yaptı. Acısını mutfakta dindirmeye karar veren Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı'ya ikram etmeyi ihmal etmedi. Tüm Türkiye'yi sallayan olay sonrasında genç adam hayatında yeni bir başlangıç yapmaya karar verdi. 

NE OLMUŞTU?

ATV ekranlarının fenomen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te geçtiğimiz günlerde yaşanan bir olay toplumsal medyanın gündemine oturdu. Günlerdir haber alamadığı eşi Zehra Kıyak'ın bulunması için programa katılan Serkan Kıyak, anlattıklarıyla herkesi şoke etti.

Eşinin kandırılarak 2 yaşındaki bebekleri ile görme engelli anneannesini bırakıp gittiğini söyleyen Kıyak, tıpkı vakitte eşini daha evvel öbür erkeklere uygunsuz fotoğraflar gönderirken yakaladığını anlattı.

"BENİM EŞİM YAPMAZ!"

Eşinin geri dönmesi için canlı yayında ağlayarak yalvaran Kıyak, "Benim eşim yapmaz. Döner inanıyorum. Herkes yanılgı yapar ben affederim. Hoş karım, melek karım lütfen dön geriye... Sana kına gecesi yaptım. Helali güzel olsun...Dönsün çamaşır makinesini de alırım. Herkesin karısı bulunuyor, benimkini de bulun" sözlerini kullandı.

Evliliklerinde hiçbir sorun yaşamadıklarını lisana getiren Kıyak, kendi elleriyle börekler açtığını yemekler yaptığını söyleyerek "Güzel karım, melek karım" diyerek eşine geri dön daveti yaptı. 

Canlı yayına bağlanan Zehra'nın komşusu Rümeysa isimli bayan Zehra'nın kendisini aradığını ve karşı komşuları pideci Gökhan'la kaçtığını anlatınca olanlar oldu. Kayıp eş Zehra Kıyak'ta yayına bağlanarak Serkan'ı ve ailesini artık istemediğini söyledi. Bunu duyan genç adam programda kendine hakim olamadı.

"YİNE AFFEDERİM DÖN GEL!"

Gözyaşları içinde kendini yerden yere vuran Kıyak, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni 4-5 kere aldattın, affettim. Dön gel! Tekrar affederim... 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin... Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben... Şikayetçiyim" diyerek stüdyodakileri şaşırttı. Başını birkaç defa de yere vurarak ağlayan Kıyak, Müge Anlı'nın takımları tarafından stüdyodan çıkarıldı.

Üst Alt