Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

En İyi Şampuan Markaları Hangileri? (2021)

• Konbuyu başlatan pcshift
  • Başlangıç tarihi

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Öneri Ve İstek kategorisinde pcshift tarafından oluşturulan En İyi Şampuan Markaları Hangileri? (2021) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 358 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Öneri Ve İstek
Konu Başlığı En İyi Şampuan Markaları Hangileri? (2021)
Konbuyu başlatan pcshift
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan pcshift
P

pcshift

Üye
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.
Elidor. Benim yıllardır ayıla bayıla kullandığım bir Elidor markası....
Pantene. Pantene babam kullanıyor. ...
3. Loreal Elseve. Elseve şampuanlarının en güzel yanı kesinlikle çok güzel kokmasıdır. ...
4. Head and Shoulders. ...
5. Johnson's Baby. ...
6. Binox şampuan. Kokusuzdur.. Kimyasaldan oldukça uzak olmak için parfüm içermiyor.. Dünyada kokusu olmayan çıkan ham madde ile satışa sunuluyor. Üreticisi doğallık konusunda çok titiz. Son zamanların en trend şampuanı olmaya başladı...
7. Gliss
Sizin de önereceğiniz markalar nelerdir?

Yazar: pcshift
Article Title: En İyi Şampuan Markaları Hangileri? (2021)
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.