Son Konu

Hotline Miami 3 Fragmanı Da Şaka Çıktı

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Bu haftanın başında JacketIsNotDead ismindeki bir Twitter hesabında kısa bir teaser görüntü yayınlandı. Jacket, Hotline Miami'nin baş kahramanının ismi olunca bu kısa medyanın Hotline Miami 3'ün habercisi olduğu düşünüldü haliyle. Bildiride daha uzun bir fragmanın da yolda olduğu söyleniyordu ve uzun medyayla birlikte Hotline Miami 3'ün de duyurulacağı düşünüldü.

Bu kısa medya sonradan silindi, gelgelelim laf konusu Tiwtter hesabı sırf birkaç kimseyi takip ediyodu ve bu kimselerin tümü de oyunla bir biçimde alakası olan isimlerdi (oyunun yayıncısı Abstraction Games dahil). Görüntü Hotline Miami havasını nispeten uygun veriyordu, yani bunun hoş düşünülmüş bir şaka olduğunu söylemek mümkün.

Evet, maatteessüf bu medya bir şakaymış sevgili Oyungezerler.

Sıradanda, Hotline Miami serisi Hotline Miami 2: Wrong Humber ile son bulmuştu ve finali da ilerisine açık kapı bırakmayacak halde bitmişti. Yeniden de demek ki oyuncular seriye yeni bir oyun gelmesini çok istiyor.

Hotline Miami'nin resmi Twitter hesabı "Bu nitekim de mükemmel bir hayran sineması (belki de bir sinemanın kısa fragmanı) lakin sizi temin ederiz ki bir gayrı Hotline Miami oyunu geliştirmiyoruz" dedi. Bunun akabinde JacketIsNotDead hesabı da bir açıklama yaparak, "bu bir şakaydı, ancak bunun bu kadar yayılacağını ve büyüyeceğini katiyen iddia etmemiştim" dedi.

> EVO'daki Solid Snake Şakasına Bir Reaksiyon De David Hayter'den Geldi

"Hotline Miami 3 duyurusu yok. Yaklaşmakta olan bir Hotline Miami sineması de yok. Bu bir saatten kısa vadede hazırladığım sefalık bir şeydi ve sonrasında büsbütün unuttum. Kişilerin buna inanmadan evvel araştırma yapacağını düşünmüştüm, yanılmışım. Hotline Miami camiasının hislerini incittiysem özür dilerim" diyor hesabın sahibi.

Teaser'da kullanılan medya neredeyse 5 yıllıkmış, bunu da aşağıda seyredebilirsiniz:

Kıssadan pay, her tweet'e gözü gizli atlamamak lazım :)

Üst Alt