Son Konu

GTA: San Andreas Mod Yükleme

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
eb919649d720bd03d9b3a081fc6129fd_1556030739-b.jpg

Grand Theft Auto San Andreas Nedir?

GTA: San Andreas bilinen ismi ile GTA, açık yerküre 3. şahıs bir aksiyon oyunudur. Bu türlü söyleyince tarifi çetin ve karmaşık gelebiliyor. Lakin iş bölgenizdeki, okulunuzdaki oyunlarla hiç alakası bulunmayan bir insanın bile bildiği GTA serisini nasıl tanımlayabiliriz? Bu hepimizin bildiği "efsane" diye isimlendirdiğimiz serinin sağlam oyunlarından olan GTA: San Andreas San Andreas, çıktığı yıl oyun piyasasına bomba üzere düşen ve yeni bir soluk getiren oldu ve süratlice kişiler tarafından oynanmaya başladı.

Kendine şahsi çıkardığı 2 tane Çoklu Oyuncu modu ile (San Andreas:Multiplayer ve Multi Theft Auto) hala bu oyunu oynanabilir kılan nadir ögelerinden birisi olmuş durumda. Lakin yalnızca çoklu oyuncu modu oyunu oynanabilir kılmıyor, vazife yapısı, kısım dizaynları ve oluşan kaos vb. özellikler GTA serisini çok yükseklere taşımıştır. Az evvelki cümleden anlaşıldığı üzere "GTA senaryosu = Kaos". Çokça dağıtmadan mevzumuza geçelim.

gta-sa-mod-jpg.114820

Grand Theft Auto San Andreas'a Nasıl Mod Yüklenir?

Süreçlerimiz çok yalın. Aşağıda vereceğim adımları uygulayarak kolay kolay mod yükleyebilirsiniz.

Birinci evvel mod kurabilmek için bize CLEO dediğimiz program gerekli.

2- Suram sihirbazını açtıktan sonra oyunun seçili olduğu klasörü bulunuz. 

indir-1-jpg.114815

3- Heyetim sihirbazını tamamladıktan sonra oyunun evraklarında oluşan belgelerden "cleo" evrakını gördüyseniz heyetim başarılı geçmiştir.

indir-png.114816

Dikkat: Birtakım modlar birçok belge içerir hepsini "cleo" evrakının içine atmanızı söylemez. Ekseriyetle bir not halinde ne yapmanız gerektiğini söyler, buna dikkat ediniz.

Umarım yararlı olabilmişimdir. Konumu okuduğunuz için teşekkür ediyor güzel günler diliyorum.

Üst Alt