Son Konu

Nisa Bölükbaşı'yla Aşk Yaşadığı Söylenen Ogeday'ın Takım Arkadaşı Sude'yle Yakınlaştığı İddia Edildi

dagcı

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-3b12b25c311b2164a7a086a7184656e4470a1573.jpg

Ata Benli, Survivor All Star'da Gönüllüler takımında mücadele eden Ogeday Girişken ve Sude Burcu'nun yakınlaştığını iddia etti.

Kaynak:
...
Survivor 2020'nin en çok konuşulan ve dikkat çeken isimlerinden biri olan Nisa Bölükbaşı hem yarışma sürecinde hem de yarışmadan sonra özel hayatıyla gündemde yer almıştı.

Her fırsatta kardeş gibi olduklarını dile getiren Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın yarışmadan sonra ortaya çıkan görüntüleri ve sevgili olduklarını açıklamaları epey ses getirmişti.

Geçtiğimiz Mayıs ayında da ilişkilerini noktaladıklarını duyurmuşlardı. Barış Murat Yağcı ayrılığın ardından "Nisa'ya açık kapım yok. Çilingir de açamaz o kapıyı.' açıklaması yağmıştı.

Daha sonra da Nisa Bölükbaşı'nın eski Survivor şampiyonu Ogeday Girişken'le aşk yaşadığı iddia edilmişti.

15 Ocak'ta yayına başlayan Survivor All Star'da Nisa Bölükbaşı ile aynı takında mücadele edecek olan Ogeday Dominik'e gitmeden önce yaptığı açıklamayla da kafaları karıştırmıştı. Ogeday, "“Çıkan haberlere evet de demiyorum, hayır da demiyorum; havada bırakıyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

Şimdi de Ogeday'ın ve Sude Burcu ile yakınlaştığı iddia edildi. Böylece Survivor'ın ilk aşk iddiası patlamış oldu.

Ogeday'ın Sude'ye ait olan tokayı şans getirmesi için bileğine takması bu iddiaları güçlendirdi.

Üst Alt