Son Konu

7 yıldır ekrandan uzak duran oyuncu Ezgi Mola'dan estetik açıklaması!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
7_yildir_ekrandan_uzak_duran_ezgi_moladan_estetik_aciklamasi_1575445568_8824.jpg

Ünlü oyuncu Elele dergisine röportaj verdi. Estetik söylentilerine yanıt veren Mola, hayranları tarafından olumlu tepkiler aldı.

7 yıldır ekranlardan uzak kalan Ezgi Mola, Elele dergisine verdiği röportajla gündeme geldi. Estetik yaptırıp yatırmadığı merak edilen ünlü oyuncu soruları yanıtsız bırakmadı. Dizide rol almayı istediğini ancak heyecanlandıran bir senaryo bulamadığını dile getiren Mola, değişken ruh halinde olduğuna da açıklık getirdi.

g6Fcg_1575445583_198.jpg

“Herkes tam tersini iddia ediyor ancak hâlâ doğalım. Biraz zayıfladım ve bir kadının olabileceği en güzel yaşlarda olduğumu düşünüyorum” sözleriyle estetik söylentilerine açıklık getirdi.

HnwK5_1575445679_0068.jpg

“Eskiye göre; biraz daha durgunum. ‘Acaba ben yine mi büyüyorum’ diye düşünüyorum. Zaman zaman garip bir boşlukta süzülüyorum, değişken bir ruh halindeyim” açıklamasıyla duygularını ifade etti.

DİĞER HABERLERİ;

Ünlü oyuncu Ezgi Mola katıldığı Işığım Pembe Festivali'nde oldukça yoğun ilgi topladı. Kestirdiği küt saçlarıyla imaj değişikliği yakalayan Mola,tüm kadınlara meme kanserine dair önceden önlemler almasını gerektiğini vurgulayarak uyarılarda bulunmayı ihmal etmedi.

JPAeO_1571228543_7663.jpg

Ünlü oyuncu Mola,“Programda verilen bilgilerle bir kez daha öğrendik ki, erken teşhis çok önemli. Hanımlar, lütfen bahaneleri bir kenara bırakın. Kendinize zaman ayırın ve kontrollerinizi yaptırın” uyarısında bulundu.

Üst Alt