Son Konu

Flaş flaş flaş hangi ünlü tacize uğradı

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Flaş flaş flaş hangi meşhur tacize uğradı ünlülerin tacizi meşhur tacizleri ünlüler tacize uğradı Haberi okuyunca şaşırabilirsiniz ben çok şaşırdımflasflasflashangiunlutacizeugradi5c4e9a6bab43falt TACİZ EDİLDİ! FATMAGÜL’ÜN ENGİN’İ KIZ ARKADAŞLARIYLA GİTTİĞİ MEKANDA KİMLER TARAFINDAN TACİZ EDİLDİ? 1548655206 1548655206 flasflasflashangiunlutacizeugradi5c4e9a6bdb07aflasflasflashangiunlutacizeugradi5c4e9a6bdb07a flasflasflashangiunlutacizeugradi5c4e9a6bdb07a 'Fatmagül'e tecavüz eden dört gençten birini oynayan Engin Öztürk, kız arkadaşlarıyla 'Eelence' adlı mekanda görüntülendi Öztürk, genç kızların yakın markajındaydı Mekana birlikte geldiği kızlar bu yoğun ilgiden rahatsız olurken, genç oyuncu telefon numarasını isteyen kızlara 'Bbm'(Blackberry'nin mesajlaşma servisi programı) numarasını verdi Çıkışta gazetecilerin beklediğini öğrenen Öztürk, mekanı erkek arkadaşlarıyla terk ederken 'Bbm' numarasını verdiği kızlardan biri oyuncuya Beni eklemeyi unutmadiye seslendi Oyuncu uzaklaştıktan sonra aynı genç kız, Ben onun Fatmagül'ü elde etmek istiyorumdiyerek gazetecilerden Öztürk'ün cep telefonu numarasını istedi​  

Üst Alt