Son Konu

Oppo Find X3 Serisi Tanıtım Tarihi Açıklandı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
oppo-find-x3-tanitim-tarihi-aciklandi-technopat-mobil-haber.jpg

Asus ROG Phone 5, Redmi Note 10 ve OnePlus 9 üzere birçok akıllı telefonun tanıtılacağı Mart ayında Oppo da yeni jenerasyon amiral gemisi telefonlarını tanıtacağını duyurdu. Bu doğrultudaysa Çinli akıllı telefon üreticisi bir müddettir sızıntı haberlerine mevzu olan Oppo Find X3 serisi tanıtım tarihi için beklenen resmi açıklamayı yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamayla birlikte Find X3 serisinin 11 Mart tarihinde tanıtılacağı resmiyet kazandı. 

Şimdilik Find X3 serisinin özellikleri ile ilgili rastgele bir resmi açıklama yapılmış değil. Lakin, 11 Mart TSİ 14:30‘da başlayacak olan aktiflikte Oppo’nun Find X3 Neo, Find X3 ve Find X3 Pro modellerini tanıtması bekleniyor. 

oppo-find-x3-tanitim-tarihi-technopat-1.jpg

Find X3 Pro Snapdragon 888 İşlemci İle Geliyor

Serinin yeni üyeleri kullanıcılar tarafından merakla beklenirken, geçtiğimiz günlerde Find X3 serisin zirve modeli olan Find X3 Pro‘nun kimi teknik özellikleri sızdırılmıştı. Bu kısımdaysa serinin zirve modelinin 5 nm fabrikasyon süreciyle üretilen Snapdragon 888 işlemcisinden güç alacağını tabir eden kaynaklar, tıpkı vakitte bu modelin 6.7 inç büyüklüğündeki QHD+ çözünürlük sunan Harika AMOLED ekranla bir arada geleceğini de belirtmişlerdi.

Bunun haricinde yayınlanan bir öbür raporda Pro modelin ultra geniş açı ve ana kameralarında özel olarak geliştirilen Sony IMX766 sensörlerine yer verileceği ve bu kameraların yüksek çözünürlükte görüntü ve fotoğraf kalitesini destekleyeceği de söz edilmişti.

Üst Alt