Son Konu

Hadisey'le ilgili şok haber!

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hadisey'le ilgili şok haber! hadiseyle ilgili haberler sinan akçılın evinin önündeki hadise posteri hadise, sevgilisi, afiş, şok haber, haberleri, ayrıldığı sevgilisi, sinan akçıl, Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz günlerde size bir haber sunmuştuk Şarkıcı Hadise'nin afişlerini ayrıldığı sevgilisinin evinin önüne astığını açıklamıştık Zira derhal ise o haberle ilgili şok bir haber daha sunuyoruz Melek'ler Meğerse Hadise afişleri hatalı yere asmış, eyvah olmuş vallahadiseyleilgilisokhaber5c4ea69f2ad46pngalt :D:D :D:D :D:Dhadiseyleilgilisokhaber5c4ea69f2ad46pngalt :D:D :D:D :D:D 1548658330 1548658330 hadiseyleilgilisokhaber5c4ea69f35758hadiseyleilgilisokhaber5c4ea69f35758 hadiseyleilgilisokhaber5c4ea69f35758 'Kalp Sesi' adlı albümünü çıkaran besteci Sinan Akçıl, Radyo Klas'taki 'Michael Show'a katıldı Akçıl programda; ex aşkı Hadise'nin albüm posterinin, yaşadığı Astoria Residence'ın önüne asıldığı haberleriyle ilgili olarak şöyle konuştu: BELLI BİRİNCİ OLURDUM Evet, Astoria'da stüdyom var Fakat Hadise'nin albüm billboard'u zıt tarafta asılı Çünkü dairem o tarafa bakmıyor!Canlı yayında laf Eurovision'dan açılınca; ünlü besteci, Bana önerge gelse; 'Atma' adlı şarkımla katılırdım ve belli birinci olurdumdedi Sinan Akçıl, DJ Michael'ın Bugüne değin sizi en fazla duygulandıran şarkınız hangisi?sorusuna şöyle cevap verdi: Biri Bana Gelsin'i yazdığımda ağlamıştım Beni en fazla etkileyen şarkı buyduProgramın sonlarına içten; DJ Michael Kuyucu, Sinan Akçıl'ın eski besteleriyle ilgili bir yorum yaparak, Kendimce sizin en fena besteniz Hadise'nin seslendirdiği 'Evlenmeliyizdedi Akçıl ise Evet, en fena bestem 'Evlenmeliyizdiyerek, Michael'a katıldı  

Üst Alt