Son Konu

En Yeni Cuma Gunu Mesajları

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Yeni Cuma Gunu Mesajları

En Yeni Cuma Gunu Ozel Mesajları

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tum gonullerin dert ortağısın Beni benden uzağa at, senden uzağa atma Cumanız mubarek olsun

Bildirdiğin ve gizlediğin tum isimlerini ve Kuranı Kerimi, kalbimizin baharı, gonlumuzun nuru, sıkıntımızın ilacı yap Hayırlı Cumalar

Kul nafilelerle bana durmadan yaklaşır, nihayet onu severim Bir kere de onu sevdim mi, artık o kulumun işiteceği kulağı olurum, goreceği gozu olurum (Kudsi Hadis) sevilen kullardan olmak duasıyla cumanız mubarek olsun

Once yollar uzanır hakka yurumek icin, tomurcuklar guller acar onu gormek icin, dua eden biri var senin icin Sende dua et Allah icin Cumanız mubarek olsun

Rabbimiz! gucsuzluğumuzu ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi sana şikayet ediyoruz Uzuntumuzu ve tasamızı da yalnız sana arz ediyoruz Cumanız mubarek olsun

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek, endişe icinde yenen baldan daha tatlıdır Namus icinde yaşanan bir cadır, ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mubarek Olsun

Rabbim Allah, fikrim zikrullah, kalbimin nuru Resullullah, evvelim Allah, ahirim Allah, La ilahe illallah Muhammedun Resullullah

Cuma gibi gunumuz var Islam gibi dinimiz var Muhammed gibi sahimiz var Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine muhur vurdum, ustune

Kalpler imanla, gonuller huzurla dolsun Saadetler hepimizin olsun Ne kurulan bağlar bozulsun, nede dostlar unutulsun Cumanız mubarek olsun

Bugun Cuma gunudur Dinim Islam dinidir Dinimin Islam dini olduguna, yetmis binin nisfina, muhurledim ustune

Lailahe illallah uc muradim var, biri cennet, bir irmak diyarini gormek Ac cemalini goster diyarini

Ya Resullullah! Aman yarabbi ya rabbena her halimiz malumdur sana, gece gunduz yalvaririm sana Her zaman sana muhtacim, cemalini goster bana

Cennetine davet et Allahim kabrimizde rahatlik, siratta selamet, tatli canimiz sana emanet, son nefesimizde selametler ihsan eyle

Kabir suallerimiz ahsan eyle, cennetinle cemalini cumleyle beraber bana da nasip eyle

İlahi Yarabbi son nefesimde kendime malik olmadigim zaman bu duami sana emanet ederim

Selatu selaya yolladim Mevlaya, sen cumlemizin muradini ver gelecek Cumaya

Lailahe illallah ve cellehu edasi ile, Rabbim muradimizi ver melekler duasi ile
Lailahe illallah kalbimizi karartma, rizkimizi azaltma, kabrimizi, daraltma, senden baska kapi aratma, muhannete muhtac etme

Lailahe illallah imanla sabir, Muhammedun Resullullah azapsiz kabir
Allahim beni af eyle, her derdimi def eyle, rizkimizi bol eyle, kabrimizi nur eyle, sual meleklerinin cevabini muktedir eyle

Lailahe illallah selalar duasi icin, Muhammedun Resullullah arsi ala golgesi icin hastalara sifa, dertlilere deva, borclulara edalar ihsan eyle Ya Rabbim

Ya Celil, etme zelil, gonder delil Ilahi Yarabbi hacetimi rahmet deryasini ulastir, duaya acilan elleri icabete eristir

Rabbimiz! Gucsuzluğumuzu ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz Uzuntumuzu ve tasamızı da yalnız Sana arz ediyoruz

Ozunun hakikati ve yuzunun nuru uzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyac, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin buyukluğun kadar

Bildirdiğin ve gizlediğin tum isimlerini ve Kur'anı Kerim'i, kalbimizin baharı, gonlumuzun nuru, sıkıntımızın ilacı yap ayırlı Cumalar

Huzur ve guven icinde yenen kuru bir ekmek, endişe icinde yenen baldan daha tatlıdır Namus icinde yaşanan bir cadır, ahlaksızlığın hukum surduğu bir koşkte yaşamaktan daha sevimlidir Cumanız Mubarek Olsun

Üst Alt