Son Konu

Bülent Ersoy'dan Alp Kılınç'a: Ben diğerleri gibi susmam!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
bulent_ersoydan_alp_kilinca_ben_digerleri_gibi_susmam_1621587093_2263.jpg

Hande Erçel'e "bazlama surat" dediği için ünlü oyuncuyla mahkemelik olan toplumsal medya fenomeni Alp Kılınç, bu defa de Diva Bülent Ersoy ile karşı karşıya geldi.

Toplumsal medya fenomeni Alp Kılınç, son paylaşımıyla usta sanatçı Bülent Ersoy'u kızdırdı. Instagram hesabından tava reklamı yapılan bir paylaşımı eleştiren Kılınç, "Basmış tavaya Bülent Ersoy'un ışıltı efektini" kelamlarıyla Ersoy ile karşı karşıya geldi.

"BENİ TAVAYA MI BENZETTİN?"

Diva, 25 yaşındaki fenomene, "Beni tavaya mı benzettin, tava mı diyorsun bana? Beni o yorumun içinden çıkart, yoksa avukatımla görüşürsün terbiyesiz" diye çıkıştı.

Bülent Ersoy'un bu kelamları üzerine Alp Kılınç, "Ablam yok gurban olduğum, hani sen ağzına yüzüne bu türlü makyajlar yapıyorsun ya ışıltılı ışıltılı ona benzetmişim... Yani komiklik, şakacılık, anladın mı abla?" diyerek, Ersoy'un gönlünü almaya çalıştı.

"ZAVALLI ÇOCUK!"

Lakin Instagram hesabından mevzuyla ilgili paylaşımda bulunan Diva, Kılınç'a yorum yapan kişinin kendisi değil, uydurma bir hesap olduğunu belirtti. Bülent Ersoy, ikinci bir açıklama yaparak, şu tabirleri kullandı:

"Bu mevzuyu araştırdım ve 'Alp Kılınç' denilen kişinin bu üslup geçersiz paylaşımları daha evvel de ses getirecek diğer sanatkarlara da uygulayıp, prim yapmak ismine böylesine palavralara tevessül ettiğini öğrendim. Bak çocuğum; bunları espri olarak yapıyorsanız ben esprilerinize husus olacak statüde bir kişilik değilim. Çünkü yaptığınız kabahat teşkil etmektedir. Ben öbürleri üzere susmam. Ve de hakkımı söke söke alırım. Kimsin? Neyin fenomenisin? Ah yazık, zavallı çocuk!"

Üst Alt