Son Konu

Sunucu Ezgi Sertel'den ikiz çocuklarıyla yeni poz!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
sunucu_ezgi_sertel_kolay_para_kazananin_pahali_zevkleri_olur_1617778703_9042.jpg

‘Gösteriş meraklısı olan insanların varlığıyla ilgili kuşkusu olduğunu düşünüyorum. ‘Bende varım' demek, dikkat çekmek için çabalıyorlar' diyen Ezgi Sertel, “30 bin liralık bir çantayı alıp koluna takacak kadar değerli zevklerinin olması için kolay para kazanman lazım” dedi.

Ezgi Sertel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı bu fotoğraflarla kutladı: 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız kutlu olsun.

"TIRNAKLARIMLA KAZIYARAK GELDİM"

TRT 1 ekranlarında gereksinim fazlası alışveriş yapılmaması gerektiğini ana fikir edinen Fazlası Ziyan isimli yarış programını sunan Ezgi Sertel,  "Hayatımda hiçbir vakit kolay para kazanmadım, birinci projesiyle ünlü olan biri de değilim tırnaklarımla kazıyarak bir yerlere geldim.

Para kazanmanın zorluğunu bildiğim için savurgan hareket etmem. 30 bin liralık bir çantayı alıp koluma taktığımda memnun olacak biri değilim. O kadar kıymetli zevklerinin olması içi kolay para kazanıyor olmanız lazım.

Şu anda yaptığım iş de benimle örtüşüyor, her vakit gelir sarfiyat hesabı yapan geleceğini düşünen biri oldum. Bana anne babamdan yalılar da kalmadı. Her vakit akıllı davranmam gerekti" dedi.

İKİZLERİYLE PARKTA!

Ezgi Sertel, oğulları Tibet ve Mert'i parka götürmüştü.  Sunucu, o anlardan çekildiği bu kareyi Instagram hesabından, "Bugün birinci defa bebeklerimi parka götürdüm.. Salıncağa binsinler istedim.. Sandım ki, çok keyifli olacaklar. Yooo... Bebeklerimin hızına bakınca anlayacaksınız bu fotoğrafta tek keyifli olan benim. (ikizlerimin pek önemli bugün) tibetvemert" notu ile paylaşmıştı.

İkizlerden yeni bir imgeyi toplumsal medya hesabından paylaşan Sertel paylaşımına, 'Baldan tatlı yavrularım. Minik arılarım Tibet ve Mert. İkizlerim büyüyor.' notunu ekledi.

İKİZLER 1 YAŞINDA!

Şimdilerde Trt ekranlarında Fazlası Ziyan isimli programda başarılı bir iş yapan Sertel ikizleri Tibet ve Mert'in doğum günlerini aile ortasında kutladı.

O anlar kameralara bu türlü yansıdı.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği kısmından mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7'de sunduğu "Ezgi ile Yaz Sabahı" programı ile ün kazanmıştır. 

Üst Alt