Duyuru

Forumda 'Tanıtım Yazısı' şeklinde ya da bariz belirgin kasıtlı bir kalıpta tanıtım amaçlı başka bir web sitesi'nin reklamı yapmak, 'Konu açmak' YASAKTIR! Bu şekilde açılan konular silinir ve ilgili üye ceza alır.

PM Kuralları;

Forumunda yer alan bir konuya istineden kesinlikle (özel mesaj) yolu ile destek talep etmeyiniz, zira bu tip alınan mesajlar kesinlikce cevapsız kalacaktır. İlgili konuya istinaden forumda destek konusu oluşturunuz.

İçerik hk;

Sizde bilgi deneyim sahibi olduğunuz konu ve alanları forumda kolayca paylaşarak daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilir, oluşturduğunuz ticari konular sayesinde kazanç elde edebilirsiniz.

Erol Bulut Oyuncu Grubuna Hakim Değil

Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Spor Gündemi kategorisinde yasuo tarafından oluşturulan Erol Bulut Oyuncu Grubuna Hakim Değil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 88 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Spor Gündemi
Konu Başlığı Erol Bulut Oyuncu Grubuna Hakim Değil
Konbuyu başlatan yasuo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yasuo
Y

yasuo

Üye
Corona Virüs Nedir
Çin'den başlayarak kısa bir süre içerisinde tüm dünyada birçok insanı etkileyen Coronavirus (COVID-19), Türkiye'de iki vakanın görülmesiyle birlikte birçok kişide paniğe sebep oldu. Dünyanın, bulaşma yolu olarak en hızlı ve kontrolü en zor olan, solunum yolu ile bulaşan bir virüs ile yeniden karşı karşıya olduğunu belirten Anadolu Sağlık Merkezi Hekimleri, “Bilgi kirliliği ve manipülatif hareketlere dikkat edilmeli, doğru yerden doğru bilgi alınmalı, panik yapılmamalı.” şeklinde konuştu.

Güntekin Onay ile Erol Bulut ortasındaki tansiyon, Onay'ın bugünkü Fenerbahçe tenkitleriyle birlikte devam etti. Futbol gündemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Güntekin Onay, "Erol Bulut ne yazık ki Fenerbahçe’deki oyuncu kümesine ve gündeme hakim değil. Maç öncesi kendisine iletilen bir bildirisi yayıncı kuruluşun kameraları önünde paylaşan bir teknik yönetici durumunda" sözlerini kullandı.

Geçen hafta oynanan Göztepe maçı öncesinde konuşan Bulut, "Geçen hafta maçtan sonra stüdyoda Kemal Ademi'nin kaçırdığı konum ile ilgili açıklamalar olmuştu. Rica ediyoruz yayıncıdan ve stüdyodaki arkadaştan, neyi kastediyor, ima ediyor. Bilmek isteriz" demişti. Güntekin Onay ise, Erol Bulut'un müsabaka öncesi açıklamalarına karşılık vererek, "Ben Erol Bulut'tan yaşça da büyüğüm. Benim tavsiyem, onun da saha içinde kalmasıdır" diye konuşmuştu .

Hürriyet'ten Adil Demirçubuk'un haberinde, futbol gündemini kıymetlendiren Güntekin Onay, Galatasaray'ın performansını kıymetlendirerek, "Galatasaray Alanyaspor karşısında sonuç odaklı bir futbola yöneldi ve çok mahkum oynadı. Bilhassa ikinci devre işler istediği üzere gitmedi. Lakin 3 puanı direnerek hak etti. Galatasaray kabul edelim ki şanslıydı. Muslera ve savunma ile 3 puanı aldı. Son yıllarda bir lig maçında Galatasaray’ı bu kadar mahkum oynarken görmemiştik. Muslera sahiden de bir kaleciden daha fazlası. Onun dönüşünden sonra 7’de 7 tesadüf değil" dedi.

"Fenerbahçe rakibi Göztepe’nin müsaade verdiği oranda topa sahip oldu ve hiç net konum üretemeden maçı tamamladı. Göztepe’nin istediği planla devam eden müsabakada kenar ortaları bir sonuç getirmedi ve getirmeyeceği açık bir halde ortadaydı. Erol Bulut ne yazık ki Fenerbahçe’deki oyuncu kümesine ve gündeme hakim değil. Maç öncesi kendisine iletilen bir iletisi yayıncı kuruluşun kameraları önünde paylaşan bir teknik yönetici durumunda. Fenerbahçe Teknik Yöneticisi olan biri bu durumlara düşmemeli. Halbuki oyunu eleştirilse de puan olarak başarısız değil. 15 maç 45 puan maksadı bu ligde hiçbir ekip için gerçekçi değil."

TIKLAYIN - Güntekin Onay'dan "Ne ima ediyor" diyen Erol Bulut'a karşılık: Ben ondan yaşça büyüğüm, tavsiyem saha içinde kalmasıdır
Kaynak: ...

Yazar: yasuo
Article Title: Erol Bulut Oyuncu Grubuna Hakim Değil
Source URL: Forum Sitesi-https://bilgilihocam.com
Quote & Share Rules: Short quotations can be made from the article provided that the source is included, but the entire article cannot be copied to another site or published elsewhere without permission of the author.