Son Konu

bana neden bakıyor ???

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ben lise 1 öğrencisiyim geçen hafta okulda tenefüslerde arkadaşlar ile takılırken 1 kız tam gözlerimin içine baktı etkilendim ama derhal benden hoşlanıyor hissine kapılmadım öylesine bakmıştır diye önemsemedim taaa fakat yakın arkadaşımı aramak için kantine yelken direği daldım bir tek o kız ve arkadaşları vardı yeniden gözlerimin içine baktı eritmişti beni resmen ilginç etkilenmiştim ama bilmiyorum bir sürü kız ile kesiştim bu çok ayrı tam gözümün içine özgüvenle bakıyor gözlerimden içimi okuyor benzeri geçen cuma da onların sınıfı ile bizim sınıf ve birkaç derslik okulun salonuna toplandı bizim büyük arkadaşlar arkaları kapmışlardı bende yer arıyodum o anda her yerde aynı bakışı attı sonradan arkadaşlar çağırdı yerime oturdum sonra biz arkadaşlar ile arkada ortam yaptık felan o kızın bütün peşinde oturuyodum arkadaşların gülüşmesine dönüp birazcık onlara baktıktan daha sonra bitmiş gözlerimin bütün içine baktı inanılmaz bişeydi anlatamam yaşamanız gerek iliklerime dek işliyor o görüntü lakin kestiğinden eminde değilim sizce bu nedir ?? garip alışılmadık kimseyede bunu danışamadım lakin içimde kurt oldu buraya yazim dedim bu görüş sizce nedir ??? bide gözlerim çok güzeldir yemyeşildir sizce gözlerim ilgisini çekmiş olabilir mi ???

Üst Alt