Son Konu

Kuzenim ve ben

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Ilk Olarak merhaba konuya girmek istiyorum derhal benım bi teyzemin kızı var teyzemın kızının yaşı 15benım yaşım ise 18 bu teyzemin kızına daha öncelerden beri kucuklugunden beri diyolar dı senı mertcana alıcaz yanı bana kızda gülüyordu hep gülüyor kız birazcık da gönlü var gibi bende neyse ben geçenlerde teyzemgile gittik ailecek kuzenim de ordaydı eşkişehirdeler gittigimiz gün akşam ben pek şakalasıyorduk kuzenımle sonra kız geldi yanıma bende uzanıyordum oda geldi yanıma otursu daha sonra yorulmuş numarasıyla yanıma uzandı arkadı dönük bende yaklaşmak istedigini sandım bende sarıldım birşey demedi sonradan saçının dibini bile kokladım o derece işin gerçei bende seviyorum kızı ertesi gün oldu benım çıktıgım başka bi sevgilim var ben çıktıgımdan ayrıldım kuzenim bana sevgilinden mi ayrıldın dedi bende evet dedim ne yapmamı istiyosun dedim bana dediki kuzenim önce aklından sil cıktıgın kızı sonra numarasını sil sonradan fotoraflarınızı sil dedi bende gözünün önünde sildim herşeyi sonra aferim dedi bana bende orda ilişkimi bitirdim cıktıgım kızla akşam oldu kuzenımle arabayla parka gittik ailecek benım ailem ve onun ailesi havada cok esiyodu neyse gezdik dolaştık arabaya koştu herkez soguk muş diye yola cıkıcaktık üşümesin diye ben kuzenıme sarıldım otomobil eve gidene kdar sarıldım daha sonra arabadan iner inmez koşarak eve gitti utandı sanırım ben ümitlendim seviyorum cünkü annesi bile sana vercem kızımı diyor kuzenımınde cıktıgı cocuk var bitane neyse bu kız bana bi iyi davranıyo bi çok kötü davranıyo ben sordum bagzen cok iyisin bagzen çok soguksun dedim kız bu ara buluğ çağı depresyonundayım dedi bana bende bişey demedim sonradan biz istanbula yola cıktık dönüyoruz ben buna yazdım kuzenıme ben ne yapuyorsam senın ıcın ayrıldım felan dedim bana hımmm iyimiş dedi sonra ben ayrıldım peki sen niçin sevgilinden ayrılmadın dedim benım ayrılcagımımı düşünüyorsun ben ciddiyim dedi yaşlarıda 15daha bende gülümseyerek birşey yazmadım bana sonradan sen hatalı anlamıssın dedi yakınlık gösterdik kuzenimsin diye dedi biz kuzen kalalım gine dedi neyse ben düşünüyorum kendim bana kuzen olarak yakın davranması sarılıp uzanmak sa sevgilidiyle napuyor acaba kendimce kuzen aralarında yakınlık bu degilsir bende seviyorum kişisel olarak bana eşkişehir de bile ehliyini al her hafta arabanızı al bize gelirsin dedi bana bu konudu önerebilrceginiz düşünceleriniz yazarmısın seviyorum kanımca lakin onunda gönlü var inanıyorum buna

Üst Alt