Son Konu

Sevdiğiniz kızın geçmişi sol tarafınızı açıtıyorsa...

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Şuan online olanlardan istegim bu konu aşağı seri bir sohbet edelim lütfen

Sevdiginiz kişinin geçmişi baya sabıkalı Ne kadar sana değil dese de ondan baska kimse ne olup bittigini bilmez öğrenebilecegin şeyler kısıtlıdır onunla cıktı bununla cıktı sarmaş dolaştı ve bazı ihtimaller ama ondan diğer kimse bilmez bu gerçegi ayrıca sana neden söylesin fakat bu gerçegi Bunları duydugun vakit için yanar benimki gibi kafan karışır Sabaha kadar içmek istersin düşünmemek için o seni seviyor sende onu herkezin bir dönüm noktasıda vardır ve bu onun için olmuştur ama ne beklersin geçmiş icini acıtıyor yalnızca Gezerken dolaşırken vs vs vs fazla bakımlı davranır evine cagırır alışılagelmiş birşeymiş gibi dönüm noktasını geçtigini bilrsin ama bu gizli tutum içini acıtır olasılıklar kafanı karıştırır adeta geçmişe dönersin geçmiştekilerin ilkisindir belkide onlara dönmeyi düşünürsün akılcı kazanç fakat kafana yatmaz cünki silip atmışsındır İçin acıyordur ciddi düşündügün birisinin geçmişini duymaya ona sordugun vakit anlatır ve cevaplar sen yoktun seni tanımıyordum cocuktuk o zaman olur ama gerçekler onda saklıdır seni seviyordur ispatlamıştır sana sende onu seviyorsundur fakat ah ah geçmiş dün gibi kalır aklında kafan karma karışık ne yapsam ne etsem diye düşünürsün onu denemeye kalkmaya hazırlanırsın eğer olumlu cıkarsa bırakıcaksındır hiç bir şey yapmadan () ne yapmalısın hiç bilmezsin sıkıştım bir köşeye duvarlar üzerime geliyor kaçacak bir yer kalmadı düşündükce batıyorsun ne yapmalıyım ancak düzelsin

Üst Alt