Son Konu

Genç Kadına 'Sen Niye Bu Fotoğrafı Beğendin' Dayağı

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
s-5b02f204c47f89e26050bc8d0807222572dbb62c.jpg

İzmir'de sevgilisi Zeynep Ç.'nin toplumsal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenmesine kızan Berk Öcalan, beyzbol sopasıyla genç bayanı saatlerce zalimce darp etti. Yaşadığı dehşet anlarını anlatan Zeynep Ç., "Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk sonraki gün içki şişesini bulamayınca bana yeniden vurdu" dedi.

Hürriyet'te yer alan habere nazaran İstanbul’dan 4 yıl önce İzmir’e taşınan Zeynep Ç. (24), bir kahve dükkânında barista olarak çalışmaya başladı. Tıpkı işyerinde çalışan Berk Öcalan’la arkadaş oldu. İkisi birebir konuta taşındı. 23 Mart gecesi Zeynep Ç. toplumsal medya hesabından bir arkadaşının fotoğrafını beğenince ikili ortasında tartışma çıktı. Zeynep Ç.’nin argümanına nazaran kıskançlık krizine giren Berk Öcalan eline geçirdiği beyzbol sopasıyla genç bayanı 4 saat boyunca darp etti.

"Sen niçin bu çocuğun fotoğrafını beğendin, bu kim?"

Sonraki gün polise sığınan Zeynep Ç. yaşadıklarını şöyle anlattı: 

“Berk ile 1.5 yıldır sevgiliyiz, bir arada yaşıyorduk. Birkaç sefer ayrılıp barıştık. Yaklaşık 5 ay evvel de yeniden bir tartışmamız sonucunda ben annemin yanına İstanbul’a gitmiştim lakin daha sonra barıştık ve İzmir’e döndüm. Olay günü konutta Berk bana bir erkek arkadaşımın toplumsal medyadan beğendiğim fotoğrafını gösterdi ve bana ‘Sen niçin bu çocuğun fotoğrafını beğendin, bu kim’ diyerek tartışmaya başladık. Daha sonra Berk güzelce çıldırdı, ben ne dersem inanmamaya başladı.

"Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu"

Tokat attı, başıma, yüzüme yumruk attı. ‘Senin gözün dışarıda herhalde’ diyordu. Beyzbol sopasıyla bacaklarıma, göğsüme, koluma vurdu. Kolum kırıldı. Telefonumu aldı, kapıyı üzerime kilitledi. Berk sonraki gün içki şişesini bulamayınca bana yeniden vurdu. Sonra da annesine gönderdi. Ben de polise gittim. Polisler ambulans çağırdı. Hastaneden çıkınca da İstanbul’a döndüm. Berk o gece annemi arayıp, ‘Kızını dövdüm lakin niçin dövdüm soruyor musun’ demiş.”

Üst Alt