Son Konu

Adobe Photoshop CS3 Kitabı Çıktı !

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Endüstri lideri Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu bayilerdeDijital fotoğraflarda düzeltme yapmayı, fotoğraf kolajları oluşturmayı, tasarım prototipleri oluşturmayı ve İnternet ’te kullanılacak resimleri hazırlamayı öğrenin Resimlere zarar vermeyen akıllı filtreleri kullanmayı ve resimleri perspektife göre dönüştürmeyi deneyin Adobe Photoshop CS3 ’ü öğrenmenin en süratli, en kolay ve en ayrıntılı yolu !

Uygulamalı yazılım eğitim kitapları içinde en fazla satan dizi olan Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe yazılımlarının özelliklerini hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmenizde size muavin olur Yetkili Eğitim Kılavuzu, Adobe Systems Incorporated ’ın, Adobe ürünleri konusundaki uzmanlarının desteğiyle geliştirilen devlete ait eğitim dizisi olması sebebiyle, öteki kitaplarda veya eğitim programlarında olmayan bir özelliğe sahiptir Adobe Photoshop CS3 Yetkili Eğitim Kılavuzu ’ndaki 14 ders, fotoğraf düzenleme ve görünüm işleme yazılımları arasında dünyada lider olan Adobe Photoshop ’u öğrenmek için gereken (dijital fotoğrafları rötuşlamak, katmanlarla ve maskelerle niyetlenmek, egzersiz alanında gezinmek ve ekranda ya da baskıda kullanılacak resimleri planlamak gibi) esas konuları kapsamaktadır Keza bu kitabı kullanarak CS3 ’teki en yeni özellikleri test fırsatı bulacak ve iş akışınızı basitleştirmek ve resimlerinizi sunmak için kullanabileceğiniz yeni yöntemleri öğreneceksiniz Kitaptaki sayısız anahtar sözcük ve teknik, özel ipucu uygulamaları ve küçük öğretici kılavuzlar Photoshop ’u daha etkili ve daha ustaca kullanmanızı sağlayacaktır Kitaptaki dersleri başından ardına kadar takip edebilir veya yalnızca ilgilendiğiniz dersleri inceleyebilirsiniz

Kitapta ele alınan yeni Photoshop CS3 özellikleri:
• Geliştirilmiş Camera Raw Formatı ve Vanishing Point Filtresi
• Photoshop Extended Ölçüm Özellikleri ve Resim Analizi
• Zeki Filtreler
• Zoomify
• Align Content
• Hızlı Seçim
• Clone Source

ForumdasNeT *

Üst Alt