Son Konu

MaNga'nın solisti Ferman Akgül Milyoner'e damga vurdu! 100 BİN TL'lik soruda...

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
manganin_solisti_ferman_akgul_milyonere_damga_vurdu_100_bin_tllik_soruda_1641037948_0769.jpg

Kim Milyoner Olmak İster'in yılbaşı özel programına konuk olan Ferman Akgül çekilme kararı aldığı 100 BİN TL kıymetindeki soru izleyicilerde büyük merak uyandırdı. İşte "1975'te tek başına yazdığı makalesinde "biz" tabirini kullanan Jack Hetherington, makaleyi yayımlayacak mecmua tüm tabirleri "ben" formunda düzeltmesini isteyince üşenip makaleye müellif olarak kimin ismini da eklemiştir?" sorusunun karşılığı...

Türk televizyonlarının en uzun soluklu bilgi müsabakası Kim Milyoner Olmak İster, geçtiğimiz akşam yılbaşı özel programıyla izleyenlerin karşısına çıktı. Müzikçi Serkan Kaya ve MaNga kümesinin solisti Ferman Akgül'ün konuk olduğu yarışın yeni kısmında keyifli dakikalar yaşandı. 

Herkesin heyecanla takip ettiği yılbaşı özel programında Ferman Akgül'ün 100 BİN TL pahasındaki soruda çekilme kararı alması herkesi şaşırttı. Ünlü sanatçı kazandığı parayı Çocuk Esirgeme Kurumu'na bağışladığını söyledi.

Edebiyat severleri ekran başına kilitleyen "1975'te tek başına yazdığı makalesinde "biz" sözünü kullanan Jack Hetherington, makaleyi yayımlayacak mecmua tüm sözleri "ben" biçiminde düzeltmesini isteyince üşenip makaleye muharrir olarak kimin ismini da eklemiştir?" sorusunun yanıtı ise birçok kişi tarafından merak konusu haline geldi. İşte o sorunun cevabı şöyle;

1975'te tek başına yazdığı makalesinde "biz" tabirini kullanan Jack Hetherington, makaleyi yayımlayacak mecmua tüm sözleri "ben" biçiminde düzeltmesini isteyince üşenip makaleye muharrir olarak kimin ismini da eklemiştir?

A- Yoldan çevirdiği birinin

B- Favori sinema karakterinin

C- Kedisinin

D- Vefat etmiş karısının

Gerçek karşılık ise C Şıkkı Kedisinin olacaktı.

Üst Alt