Son Konu

Fahriye Evcen Hayatıma ilk giren erkek Özcan

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Fahriye Evcen Hayatıma ilk giren erkek Özcan 1548629979 1548629979 fahriyeevcenhayatimailkgirenerkekozcan5c4e37de988c5fahriyeevcenhayatimailkgirenerkekozcan5c4e37de988c5 http:habergazetevatancomnewpicsnews28022234074867768 Fahriye Evcen, Instyle dergisine fazla çarpıcı açıklamalarda bulundu Verdana, Arial, Helvetica, sansserifÖzcan benim ilk erkek arkadaşım Ben hayatını dürüst dürüst yaşayan insanları severimReyting rekorları kıran Yaprak Dökümü dizisinin Necla’sı Fahriye Evcen bu ayki Instyle dergisine konuştu Evcen, sanat ve özel hayatı ile ilgili sorulara bütün içtenliğiyle yanıt verdi İşte genç yıldızın, dergi ile yaptığı röportajdan çarpıcı başlıklar: Özcan mutfakta fazla yetenekli Beni ilk yemeğe gösteri ettiğinde yemekleri kendisi hazırlamıştı Enginar kalpli ve krema soslu balık, yanına da güzel bir salata yapmıştı Harikaydı Belki sonraki günlerde bir erkekten bunu kesintisiz beklemezsin fakat birincil yemek yemek için bu sevimlilik çok hoş Bir ilişkide çok beklentin olduğu süre aradığını bulamama ihtimalin yükseliyor Bizim müşterek yönümüz gerektiği yerde mantıklı gerektiği yerde duygusal düşünebilen ahali olmamız Belki o yüzden Özcan’la bu kadar iyi anlaşıyoruz Özcan benim ilk erkek arkadaşım Eğer doğru insanla karşılaşırsanız bir şeyler hemencecik oluşur Fazlasıyla seçiciyimdir Ben hayatını doğru doğru yaşamış insanları severim Özcan yakışıklı ve karizmatik bir erkek Ben Türkiye’ye geldiğimde çok fazla anlaşabildiğim insanla karşılaşmadım Yalnızca kadınerkek ilişkisi anlamında yok bu Herkesin egosu pozitif yüksek olabiliyor, beklenti içerisinde bulunabiliyor ırk, bazı şeyler ciddiye alınmıyor Özcan, beni elbette çok güvende ve gizli hissettiriyor Türkiye’ye geldiğimden beri tanıdığım en akıcı yaşamış ve olduğu gibi olan insan o Konuştuğu vakit kalbinden konuşur Birisini sevdiği söylediği vakit, onu gerçekte sevdiği için söyler bunu  

Üst Alt