Son Konu

16 Yaşında İnsana bi haller oluyor

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
GOOGLEYE 16 yaşındayım yazmak yetiyor nasıl sorunlu bi yaş olduğunu kanıtlamak için

Bende 16 yaşındayım 15 yıldır yaşamadığım şeyi şu 1 yılda fazlasıyla yaşadım vede yaşamaya devam ediyorum biran önce bitsede kurtulsam derhal sorunlardan bahsedeyim biraz

Günde kendime onlarca soru soruyorum soru sormak iyidir fakat böylece sacma sorular soruyorum oysa bazen kendim bile inanamıyorum sorularında cevabını bulmak oldukca zaman alıyor sonrada asosyalin teki olup çıkıyoruz

Neyse tek sorun bu yok onlarca var devam

Ilginç ikilemde kalıyorum beyaz gömleğii giysem siyah gömleyimi gibi ikilem olsa yine iyi pek kararsızım fakat herşey sorun en basitinden kalvaltıda başta hangisini ağzıma atsam diye sacma bi ikileme düşüyorum daha sonra çık çıka bilirsen işin içinden ekmeyin neresinden yiyeyim diye kendimle tartışıyorum o derece

Bir diğeri Kesintisiz değişen ruh hali öyle zamanlar geliyo kendimden baska herkezi çocuksu buluyorum konuşmaları davlarışları vb ast bu durum 1 gün sürüyor ertesi gün kendimi 913 yaş grubuyla takılırken buluyorum onlardan daha çocuk oluyorum yakında kendimi çocuk parkında bulurum diye korkuyorum

16 Yaşındaki birinin en büyük sorunlarından biri AYNA ilk olarak aynayı bulanın allah belasını versin tipime pek takar oldum oysa yan bu yaşlarda normal mahlum erginlik hormanlar has saffada insan ara sıra s*kerim böyle hormanları çağırmak istiyor nerde ayna görsem bakma gereksimi duyuyorum o kadar bişey ki bazen kendimi bir bradd pit veya çağatay ulusoy olarak görüyorum içimdem onlr kim yanımda daha alçak yemişler diyorum çok yok 12 saat sonra aynaya her tarafta baktığımda tibimi s*keyim lan bu ne yaşamayım öleyim ben bu herkez için daha hayırlısı diyorum oysaki tipim gitmiyor ya biyere ikisindede benzer lakin hissettirdikleri çok farklı bu durumdan sinir oluyorum artık ayna görünce kafamı yolumu değiştiriyorum en iyisi bakmamak

Bir diğeri karşı cinse aşırı ilgi öyle bişey ki hani nefes alsın yeter tabiri varya aynen o durum benimkisi güya ömrün boyunca yer aşağıda esir kaldıkdan sonradan başta güneşi görür gibi yolda yürürken aman etrafımda kız olmasın tip manâlı yok bi haller oluyo öyleki yürümekten utanıyorum adım atamıyorum yan o anda kendime etmediğim küfürler kalmıyor bugunde oldu aynı durum annemle alış verişe gittik herşey iyiydi kendi halimde takılıyodum sonradan kız geldi yardıma bana bi haller oldu yolu hayret nereye gideceğine karar verememe bu yüzden annemle sıkça çarğışma annemin yolunu kese oldum neyse bi üstteki kata cıktık kızda geldi yaptık alış verişi daha alçak kata incez dedim merenlerden düşmeyim kız var rezil olcam biliyom eksik salağım tehbirli olayım dedim adımlarıma bakarak inmeme rahmen merene takıldım düşmetik ama cıkardığım ses arkamdaki kızın gğlmesine yetti o değil kız gülünce telaşlandım biran önce ineyim dedim öndeki annemi görmedi gözüm o an anneme çarptım annem bi yana ben bi yana savruldum çıkışdada bi daha sanki yüzümğ görcek diyerek avuttum kendimi

İnsan bu yaşda delirmiyecekte neyde delircek facede veya twitter de herhangi bi kız bişey yazınca elim ayağım dolaşıyor 3 ayda 2 mause 3 klavyeyi pert ettim bu anlık heycandan ve biriyle konuşmaya basladıkdan en çok 10 dakka sonradan o kadar saçmalamaya başlıyorum ancak karşımdakini sıkmadan durmuyorum sınıfta veya herhangi bi ortamda herhangi bi kızın benle kurduğu diyologta ne olursa olsun haha bende hoşlanıyo hissine kapılıyorum şu kız 4 kez bana baktı bu kız 2 defa konustu bitmiş hoşlanıyorlar bende aha ne güzel beni sevmeyin ölsün diyorum yada şu kız beni faceye ekledi tamamlanmış bu bana aşık gibi sacma bi fikre kapılıyorum 1 ay önce çankırıdan istanbula taşındım mendi kendime 4 yıldır kimseye öneri etmedim hazır gidiyorum reddedselerde zaten yüzümü görmicekler bi daha 4 yılın acısını cıkarayım diyerek bütün okula öneri etmişliğim var ilginç bi fantazi benimkisi

Uzun lafın kısası 16 yaşında biriyseniz hayatınız b*k oluyor biran önce 365 gün 6 saatin geçmesine bakın

bu konu aşağıda herkez 16 yaşındaki yaptığı saçmalıkları hoş anıları anlatsın hoşca gülerek sohbet edebileceğimiz bi konu olsun

Üst Alt