Son Konu

Teknolojinin Kadın Liderleri aranıyor!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
tkl-G6p0_cover.jpg

Teknoloji alanında başarılı faaliyetler gerçekleştirerek Türkiye’nin dijital dönüşümünü güçlendiren bayan başkanların ödüllendirildiği “Teknolojinin Bayan Liderleri” yarışı müracaatları başladı. Müsabaka kapsamındaki müracaatlar 8 Mart 2021 tarihine kadar devam edecek.

Teknolojinin Bayan Önderleri aranıyor!

Microsoft Türkiye’nin Habitat Derneği ile iş birliği içinde düzenlediği müsabaka kapsamında “Genç Teknoloji Yıldızı”, “Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Bayan Lider”, “Yılın Başarılı Bayan Teşebbüsçüsü (Start-up)”, “Engelleri Aşan Kadın” ve “Yılın Başarılı Bayan Eğitimcisi” kategorilerinde mükafatlar sahibini bulacak.

Kıymetlendirme sonucunda ortaokul, lise ve üniversite seviyesinde, bilişim teknolojilerine gönül vermiş, bu alanda arkadaş kümeleriyle bilgi birikimini ve tecrübelerini paylaşan, katıldığı programlarla, gösterdiği başarılarla fark yaratmış kız öğrenci “Genç Teknoloji Yıldızı”; yeni teknoloji tahlilleriyle fark yaratan, başarılı projelere liderlik etmiş bayan yönetici “Yeni Teknolojilerle Fark Yaratan Bayan Lider”; bilişim teknolojilerini kullanarak iş dünyasında fark yaratan, AR-GE ve inovasyon kültürünün gelişmesini destekleyen, yenilikçi, bahadır ve büyüme odaklı teşebbüsçü bayan önder “Yılın Başarılı Bayan Teşebbüsçüsü (Start-Up)”; fizikî pürüzlere karşın teknolojinin gücü ile etrafında fark yaratan ve örnek olan başarılı bayan önder “Engelleri Aşan Kadın”; Türkiye'nin bilişim alanında tüketenden üreten bir topluma dönüşmesi için eğitim ve öğretim alanında değerli katkılarda bulunmuş, genç jenerasyonların ve nitelikli insan gücünün yetişmesine öncü olmuş başarılı bayan öğretim vazifelisi ise “Yılın Başarılı Bayan Eğitimcisi” kategorisinde ödül almaya hak kazanacak.

“Teknolojinin Bayan Yıldızları” yarışıyla başarılı bayanların öykülerini duyurarak teknoloji alanında meslek yapan ve yapmak isteyen tüm bayanlara ilham vermeyi hedefleyen Microsoft Türkiye, 8 Mart 2021 tarihine kadar müracaatları toplamaya devam edecek. Yarışla ilgili duyurulara ve adaylık formuna ulaşabileceğiniz web sitesine gitmek için Teknolojinin Bayan Önderleri linkine tıklayabilirsiniz.

Üst Alt