Son Konu

Bu Meme Coin’den Önemli Hamle: Fiyatı Uçuşa Geçti!

Garfield

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
image_1634846953_28189300.jpg

Ethereum tabanlı meme coin projesi Dogelon Mars (ELON), yeni projesinin adını xELON olarak açıkladı. Dogelon Mars ekibi, xELON’u ekosisteme taşımak için çalışmaların sürdürüldüğünü ve xELON’un Dogelon’u DeFi evrenine dahil ettiğini belirtiyor. Ekip, ELON yatırımcılarını da oldukça heyecanlandıran bahsettiğimiz projeyi bir tweet’le paylaştı:

Dogelon Mars topluluğu, xELON’u bu boyuta ışınlamak için çok çalışıyor! xELON, Dogelon’u DeFi evrenine şu şekilde getiriyor: Yönetim tokeni, DeFi kazanç protokolü ve ELON stake teşviki.

Meme coin Dogelon Mars, DeFi alanına adıma atıyor

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Dogelon Mars ekibi, yeni projesi xELON ile birlikte DeFi alanına adım atıyor. Popülaritesini artırmak için çalışan Dogelon ekibinin yeni projesi xELON, bir yönetim token’i. xELON’un ayrıca, kazanç için bir protokol görevi bulunacak ve ELON için bir staking teşviki olacak. xELON’un, Dogelon Mars DeFi ekosistemi için teşvik sağlayacak önemli bir adım olması bekleniyor. Piyasa değeri açısından CoinMarketCap sıralamasında 110.sırada bulunan meme coin, yazının yazıldığı sıralarda son 24 saatte %61,49 kazançla 0,000001755 dolardan işlem görüyordu.
Dogelon-Mars-Haftanin-En-Cok-Kazandiran-Altcoin-Birimi-Oldu.jpg
Dogelon Mars ve başarısı benzer şekilde Dogecoin’den ilham aldı. Ayrıca, Dogelon Mars, adındaki ilk kelimenin, Elon Musk’ın ilk adıyla ‘doge’ memesinin bir benzeri olmasıyla bu trendi takip ediyor ve ikinci kelime ‘Mars’, isimsiz milyarderin yıldızlararası iş arayışlarına açık bir referans. (SpaceX) ve uzay meraklısı ve keşif savunucusu statüsü. Öte yandan, Elon Musk, bu projeyle hiçbir şekilde resmi olarak ilişkili değil. Dogelon web sitesine kısa bir bakışla, proje pazarlamasının, bir “meme coin” klasik beklentilerine güçlü bir şekilde uyduğu görülüyor.

Üst Alt