Son Konu

Anjelika Akbar'ın programına konuk olan İlhan Şeşen: Gençler uzaylı gibi...

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
anjelika_akbarin_programina_konuk_olan_ilhan_sesen_gencler_uzayli_gibi_1577262248_1703.jpg

Ünlü müzikçi İlhan Şeşen ünlü piyanist Anjelika Akbar'ın Trt 2'deki programına konuk oldu. Çarpıcı açıklamalarıyla sevenlerinin ilgisini bir kere daha çekmeyi başaran Şeşen, günümüz gençlerine ait serzenişte bulundu.

Ünlü piyanist Ünlü piyanist Anjelika Akbar'ın sunduğu Anjelika Akbar ile Sesler programına katılan ünlü müzikçi İlhan Şeşen, yeni girişimlerinden bahsetti. Şeşen, ayrıyeten gençler için kullandığı uzaylı benzetmesiyle de hayli konuşuldu.

gRcNA_1577262464_7327.jpg

Yeni girişimi ile alakalı Şeşen, “Aslında bir film sinemasında oynuyorum. Lakin serilere dönmem için aklıma yatması ve hak ettiğim parayı vermeleri lazım” biçiminde cevap verirken, günümüz gençleri ile alakalı ise, “Gençler, Uzaylılar üzere konuşuyor, lisanlarından bir şey anlamıyorum" kelamıyla gençlere eleştirisel bir yaklaşımda bulundu.

ANJELİKA AKBAR'IN TAKSİCİLERLE BAŞI DERTTE!

Ünlü piyanist Anjelika Akbar, geçtiğimiz gün Taksimden Harbiye'ye gitmek için taksi çevirdi. Kısa aralık olmasına karşın taksicinin kendisinden 20 euro istemesine epey şaşıran ünlü piyanist Akbar, kendisini turist sandığını düşündüğü için bu duruma maruz kaldığını belirtti.

Rmzyj_1545893132_1398.jpg

49 yaşındaki hoş piyanist Akbar,"Pera Müzesi'nden taksiye binip 'Harbiye' dedim. Şoför beni yabancı sanıp 20 Euro istedi. Türkçe olarak 'Orası çok yakın, ne diyorsunuz!' deyince utanıp uzaklaştı. Turistlere karşı imajımız kötüleniyor" sözleriye toplumsal medyada taksicilere ikazda bulundu.

7VX1l_1545893519_8353.JPG

Üst Alt