Son Konu

Hüsnü Şenlendirici "Yaşananlar İçimi Acıtıyor"

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
23
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Hüsnü Şenlendirici Yaşananlar İçimi Acıtıyor niran ünsal adanalı dizisinde söylediği şarkı niran ünsal adanali söylediği şarkı hüsnü şenlendirici besteleri hüsnü şenlendirici bestesi 1548630046 1548630046 husnusenlendiriciyasananlaricimiacitiyor5c4e382244193husnusenlendiriciyasananlaricimiacitiyor5c4e382244193 http:ssporsitesinetimagesnews79637 Meşhur klarnetçi Hüsnü Şenlendirici, uyuşturucudan tutuklanan sevgilisi Deniz Seki hakkında suskunluğunu bozdu “Deniz ile bu olaydan önce ayrılmıştık Yaşadıklarını Deniz'e yakıştıramadım, hoş olmadı Oysa sevgili olmasak bile bir kişi olarak hep yanındayım Televizyonda ağladığım yazıldı Ben ağlamadım yalnızca gözlerim doldu Gözyaşlarımı tuttum Çünkü benim 14 yaşında bir oğlum var O televizyonda dertli bir baba bakmak istemez Hem Niran Ünsal'ın söylediği o şarkıda bir aslan bile gözyaşlarını tutamaz Deniz'in yaşadıklarına hem çok üzülüyorum ayrıca de her şey onun için daha da hoş olacak diye düşünüyorum Her şerrin içinde bir hayır vardır Böyle düşünmek lüzumlu Deniz bağımsızlık bırakıldığında hiç görüşmedik Lakin biz istediğimiz süre birbirimize ulaşabiliriz derhal aşktan daha kayda değer şeyler var İkinci kere gözaltına alındığında da her yerde oraya gittim Belki antre çıkışlarda beni görür kendini daha iyi hisseder diye kapının önündeydim Deniz'le bu olaylar yaşanmadan önce ayrılık kararı almıştık 2,5 yıldır birlikteyiz ve çok yorulduk Hâlâ ırk üzerimizdeler ve bize bir kuytu nefes aldırmadılar O yüzden de ister istemez olumsuzluklar yaşanıyor Bu olumsuzlukların en son olaylarla ilgisi değil Fakat yaşananlar alınan tüm kararları engelliyor Sevgili olarak olmasa bile bir kişi olarak defalarca Deniz'in yanında elde etmek istiyorum Sonuçta biz 3 senedir dünyayı ayağa kaldırmışız neler görmüş neler geçirmişiz birlikte Böyle günlerde insan arkasını dönüp gittiği süre ona adam demezler Keşke bunlarda yaşanmasaydı lakin yaşananları hakkıyla adabıyla paylaşmak gerekli Cümbür Cemaat bir annenin evladı Deniz de bu durumda en çok annesine üzülüyor Annesini üzdüğü için üzüldüğünü, kardeşlerini üzdüğü için üzüldüğünü biliyorum En fazla annesine üzülüyor lakin Deniz Seki Türkiye'ye mülk olmuş kendine ait bir fazla sözü bestesi müziği olan bir çok albümü olan sevenleri olan duygusal bir sanatkâr Her türlü şey yaşanabilir fakat bu son şart hoş olmadı ve Deniz'e hiç yakışmadı Onla alt yandan koyamadım bu yaşananları Yaşananlar içimi acıtıyor, fazla üzülüyorum id Fakat altın nerde olursa olsun altındır Sosyal hayatta yaşanan bazı hatalar vardır bunları da düzeltmek bizim elimizdedir O yüzden Deniz değerinden hiçbir şey kaybetmez Ama bunları yaşamak insanı yaşam adına yıpratıyor Bu üzüntüler de insandan bir şekilde çıkıyor İnşallah cümbür cemaat toparlar kafasını hayatına bakar Daha öncede bir çok insan yaşadı ama hiç birine Deniz'e mülk olduğu dek olmadı Deniz bunun bedelini en ağır şekilde ödüyor Çok peşine düşüp takip edilen biri olduğu için, göz önünde olduğu için böyle oldu  

Üst Alt