Son Konu

Ümit Erdim: Ya hastalıklıysam?

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
umit_erdim_bilselerdi_peygamber_efendimiz_1567147700_6233.jpg

Verdiği kilolarla gündeme gelen oyuncu Ümit Erdim dün akşam çevre medya hesabından çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Kızı Ses ve eşi Seda ile olan içtimaî medya paylaşımlarıyla kendine hayran bırakan Ümit Erdim, bu kere hakkında merak edilen sorulara karşılık vermek istedi. Takipçisinin "keşke zayıflamasaydın! Hastalıklı üzere görünüyorsun" mesajına "Ya hastalıklıysam? Şu anda nasıl bir kalp kırıklığı ve üzüntüye sebep olduğunu hayal edebilir misin? Hakikaten çeşit çeşit yüzlerce illetle savaş eden bu kadar insan varken bu cümleler böylesine kolay çıkmasın elinizden, ağzınızdan. Azıcık sakin olun" tabirlerini kullandı.Erdim, geçtiğimiz günlerde ise "Kilomdan, sıhhatimden ve imajımdan çok mutluyum. Tabibim ve sevgili hanımcığımdan da çok mutluyum. Şad olmayanlar (sürekli kilo al, yüzün çöktü, hasta olacaksın, çirkinleştin, eski halin daha güzeldi vs. diye üşenmeden bildiri atanlar) için tekrar yüzlerce kilo almaya niyetim yok. Teşekkür ederim. Sevgi ve hürmetlerimi sunarım" diyerek karşılık verdi.

"HANIMCIYIZ"

Ümit Erdim yaptığı paylaşımların altına gelen “Hanımcıyız” tefsirlerine harika bir açıklama yaptı. Erdim, "Bir zümre var ki bu hanımcılık sıkıntısına takmış. Ucu onlara dokunuyo demek ki. Maçoluğu, hayt huyt yapmayı, bayanı arkada tutmayı bir halt zannediyolar. Bir de sorsan müslümanım derler. Devam etsinler. Bilselerdi Peygamber Efendimiz (sav) Hz. Ayşe validemizi deveye bindirirken bir dizini alana koyup bir dizini de validemiz basarak rahat çıksın diye onun ayağının altına seriyordu. Hangimiz hanımımız otomobile binerken kapısını açıyoruz? Kainattaki en büyük hanımcı Efendimiz’dir. Bizim de yegâne örneğimiz O ve O’nun hayatıdır. Maçolar artisler dağılabilir. Âlâ akşamlar." dedi.

fgG0v_1567148241_4026.JPG

Üst Alt