Son Konu

MasterChef Güzide Mertcan'dan takipçisine cevap!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
masterchef_guzide_mertcandan_takipcisine_cevap_1620748119_2399.jpg

'MasterChef Türkiye' müsabakası ile tanınan, şu sıralar eşi ve çocuklarıyla birlikte yurt dışında olan Güzide Mertcan, paylaşımı ile ilgili takipçisinden gelen tenkide karşılık verdi.

TV8'de yayınlanan 'MasterChef Türkiye 2019' müsabakasıyla ünlenen Güzide Mertcan, uzun müddet 7 milyon TL pahasındaki villası ile toplumsal medyanın gündemine oturmuştu.

Vakit zaman yaptığı toplumsal medya paylaşımlarıyla magazin gündemine gelen eski yarışmacı, şu sıralar eşinin işleri sebebiyle yurt dışında bulunuyor.

Üç çocuk annesi MasterChef Güzide, "İş seyahati mi yoksa çocuklar için mi?" sorusunu, "Eşimin burada işletmeleri ve üretimi süren bir Türk hamamı var. Pandemi sebebiyle uzun vakittir gelemiyordu. O gelmek zorundaydı, benim de malum restoran kapalı. Yanında olalım istedi" halinde cevapladı.

Gezdiği yerlere Instagram hesabının kıssa kısmından yer veren Güzide Mertcan, Mescid-i Aksa paylaşımı yaptıktan sonra tatil paylaşımlarına devam edince tenkit aldı.

Güzide Mertcan, Instagram üzerinden bir takipçisinden gelen "Mescid-i Aksa paylaşımından sonra bilemedim" halindeki reaksiyona şu karşılığı verdi:

"İşte aslında benim tam da fikrim bu. Müslüman kardeşlerimiz güç günler yaşıyor fakat bizim de hayatımız bir biçimde akıyor..."

"Sevgili dostlar tüm samimiyetimle şunu söylemek isterim ki; 'sosyal medya dünyası yalan'. Kimin ne hayır yaptığını, kimin samimi olduğunu, kimin elle tutulur bir reaksiyon verdiğini bilmezsiniz, bilemezsiniz."

Üst Alt