Son Konu

Davut Güloğlu 22 yaşındaki sevgilisi için öyle bir şey yaptı ki!

nicebayan

Yeni Üye
Tepkime
2
Web
nicebayan.com
Credits
-1
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Davut Güloğlu kendisinden 23 yaş küçük sevgilisine o kadar bir şey yaptı ki!
45 yaşındaki şarkıcı Davut Güloğlu, 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Neslihan Aksu ile aşk yaşadığını bildiri etti

110

Güloğlu, genç sevgilisini mutlu etmek için ise köprünün altına lazerle Davut ve Neslihanyazdırdı

210

Peki davet dünyasının öteki ünlüleri aşklarını nasıl itiraf etti: İşte o hikayeler

Demet Akalın, şimdi evli olduğu Okan Kurt ile yaşadığı mutluluğu yıllar önce Twitter sayfası üzerinden duyuru etti

310

İşte Akalın'ın Kurt'a olan aşk mesajları;
Her kulun hakkını bahtını şansını verene bin şükür, iyi ancak varsın Ben ne zor günlerin şahidiyim
Çok savaştan çıktım Sağ salimim Değil kimseye ahım, dost düşman sağolsun Yar, iyi oysa varsın
Yar iyi ancak varsın, can sende son bulsun Sen gizli günümde helal lokmamsın Yar çağırmak yetmez canımda cansın, bin şükür iyi ki varsın
Çift, şu anda kızları Hira ile mutlu bir hayat sürüyor

410
45 yaşındaki şarkıcı Davut Güloğlu, 22 yaşındaki üniversite öğrencisi Neslihan Aksu ile aşk yaşadığını bildiri etti

Güloğlu, genç sevgilisini memnun etmek için ise köprünün altına lazerle Davut ve Neslihanyazdırdı

Peki ağırlama dünyasının diğer ünlüleri aşklarını nasıl itiraf etti: İşte o hikayeler

Demet Akalın, şu anda evli olduğu Okan Kurt ile yaşadığı mutluluğu yıllar önce Twitter sayfası üzerinden bildiri etti

İşte Akalın'ın Kurt'a olan aşk mesajları;
Her kulun hakkını bahtını şansını verene bin şükür, iyi ama varsın Ben ne baskı günlerin şahidiyim
Fazla savaştan çıktım Sağ salimim Değil kimseye ahım, arkadaş düşman sağolsun Yar, iyi fakat varsın
Yar iyi ancak varsın, can sende son bulsun Sen kuytu günümde helal lokmamsın Yar çağrıda bulunmak yetmez canımda cansın, bin şükür iyi ancak varsın
Çift, şimdi kızları Hira ile mutlu bir yaşam sürüyor

Üst Alt