Son Konu

Seren Serengil Yaşar İpek'ten boşanıyor! Şaşırtan şiddet iddiası...

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
seren_serengil_yasar_ipekten_bosaniyor_dogacak_bebege_rekor_teklif_yagiyor_1566885848_5933.jpg

Geçtiğimiz ay sosyal medya hesabından anne olacağını duyuran Seren Serengil eşi Yaşar İpek'in 10 gündür eve gelmediğini söylemişti. Ünlü çiftin boşanma kararı aldığı haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. Şimdi ise alınan bilgilere göre hamileyken şiddet uyguladığı haberleri geldi.

Mayıs ayında Yaşar İpek ile dünyaevine giren sunucu Seren Serengil evlendiği günden beri tüp bebek tedavisi görüyordu. Çabaları sonucunda hamile olan ve bebek haberlerini duyuran Serengil'in son günlerdeki yaptığı paylaşımlar kafaları karıştırdı. Yaşar İpek ile aralarının bozuk olduğunu söyleyip 10 gündür eve gelmiyor diyen Serengil, tüm fotoğrafları sildi. İkili birbirlerini takipten çıkartmıştı.

ÇOK KONUŞULACAK ŞİDDET İDDİASI

Tüp bebek tedavisiyle hamile kalan Seren Serengil ve annesi Nevin Teoman, Yaşar İpek için tedbir kararı aldırdı. 

DOĞACAK ÇOCUĞUNA YATIRIM YAPIYOR!

Boşanma öncesi bir lens markasının kapak yüzü olan Seren Serengil, anlaşma gereği 300 bin TL aldı.Hamilelik nedeniyle hassas bir dönem geçirerek sosyal medya dahil bir çok şeyden uzak kalan Seren Serengil yeni sezonda ekranlarda olacağının da müjdesini verdi. Alınan bilgilere göre doğacak çocuğa milyonlarca teklif yağıyor.

SEFA DOĞANAY'IN SEREN SERENGİL TAKLİDİ!

NE OLMUŞTU?

aLgFp_1566375137_2035.JPG

Serengil bugün ise sosyal medya hesabında "Her gün iğneler oluyorum , her gün ağlayarak üzülerek şu çoçuğun bende tutunmaya devam etmesi için dualar ediyorum içimde fırtınalar kopuyor ama susuyorum sırf su dünyaya getirmeye çalıştığım varlık için sadece bağ hakkı olduğu için.. Ama ailemi bugünümde yıkmaya ​çalışanları , bana yapılan zulümlüleri ve buna izin verenleri ben asla affetmiyorum insallah Allah affeder " notlu bir paylaşım yaptı.

9TowJ_1566375205_4427.JPG

STRESTEN UZAK DURMASI GEREKİYOR

Anne olmayı çok isteyen ve bu konuda fedakarlık yapmaktan kaçınmayan Serengil'in doktorunun tavsiyesi üzerine bir buçuk ay tekerlekli sandalyeyle yaşayacağı öğrenilmişti. Zorlu bir dönemden geçen sunucuya yüksek sesli konuşmak dahil her türlü stres yaratacak şeyler yasaklanmıştı.

0rJHQ_1566283661_5974.jpg

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt