Son Konu

Survivor'da bomba konsey! Adaya veda eden isim belli oldu

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
survivor_2021e_veda_eden_yarismaci_belli_oldu_1612941520_7807.jpg

Survivor 2021'de dün akşam irtibat oyununda ünlüler ve gönüllüler karşı karşıya geldiler. Kurulda Survivor 2021'e veda eden isim aşikâr oldu. İşte survivor son kısımda yaşananlar...
HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN
Survivor 2021 son kısımda ünlüler ile gönüllüler yarışmacıları iletişim oyununda karşı karşıya geldiler. Bağlantı oyununda kazanan Ünlüler kadrosu oldu. Survivor'da ada kuruluna gelen yarışmacılar kadrolarında kimlerin birinci olduğunu öğrendi. Ünlüler ekibinde SMS birincisi Davet oldu. Davet birinci olduğunu öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadı. 'Ben bu sefer sevinçten ağlıyorum' diyen Davet memnunluğunu lisana getirdi.

Bir isim vermek zorunda kalan Davet seçim yapamadığını lisana getirdi. 'Yapacağım seçim gitmeyeceğine en emin olduğum kişi olacak dedi' ve Batuhan'ın ismini söyledi. Gönüllüler grubunun bu haftaki oylamasında birinci olan isim Poyraz oldu. Poyraz yaptığı açıklamada, "Gerçekten çok keyifli oldum. Değişik hisler içindeyim. Geçtiğimiz haftalarda sakatlığımla birlikte bir düşüş içindeydim.

Gitmeyeceğine inanarak Ayşe'yi söylüyorum" dedi. Böylece eleme adayları Batuhan, Ayşe, Hanzade, Gonca ve Aleyna Çalışkan oldu.

VEDA EDEN İSİM MUHAKKAK OLDU 

Survivor 2021'e birleşme partisi öncesi adaya veda eden isim Gonca oldu. Gonca elendiğini öğrendikten sonra gözyaşlarını tutamadı. Gonca yaptığı açıklamada şu tabirleri kullandı:

Çok istedim ve çok bekledim. Bu kadar erken ayrılmayı hayal etmemiştim. Güzeli diyebiliyorum şu an yalnızca. Acun Ilıcalı da "Birleşmeden evvel son elenen yarışmacı için çok üzülüyorum" dedi.

SURVİVOR 2021 TAKIMINDA KİMLER VAR?

Merakla beklenen Survivor 2021 Ünlüler takımı şöyle:

Survivor 2021 takımı yer alacak Ünlüler ve Gönüllüler açıklandı.

- Melis Sezer

- Barış Özbek

- Davet Atakan

- Merve Aydın

- Hayrettin

- İsmail Balaban

- Batuhan Karacakaya

- Hikaye Çelik

- Cemal Hünal

- Meryem Kasap

Merakla beklenen Survivor 2021 Gönüllüler kadrosu şöyle:

- Sancakay Ilım Morgül