Son Konu

Ece Seçkin: Allah rızası için evinizde oturun!

morfeus

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
ece_seckin_allah_rizasi_icin_evinizde_oturun_1617608353_2804.jpg

Ünlü müzikçi Ece Seçkin, babası Eyüp Seçkin ve babaannesi Necla Seçkin'in koronavirüse yakalandığını duyurdu. Seçkin, "Allah isteği için meskeninizde oturun, virüsü yaymayalım." dedi

Ece Seçkin, koronavirüse karşı takipçilerini dikkatli olmaları konusunda uyardı. Babası ve babaannesinin virüse yakalandığını duyuran Seçkin, "Bugün babam ve babaannemin olumlu çıkmış olmalarının şokuyla uyandım. Yaşadığım endişeyi daha evvel pek yaşamadım, insan sevdiğinin kılına ziyan gelsin istemez, o kadar tedbire karşın babacığım ve babaanneciğim hastalandı. Allah isteği için meskeninizde oturun, virüsü yaymayalım." dedi.

Babası ve babaannesinin sıhhat durumlarının düzgüne gittiğini belirten müzikçi, "Babaannem 93 yaşında. Allah’a şükür aşısını olmuştu. Aşı koruyor onu. Babam genç olduğu için aşıları şimdi yapılmamıştı ancak durumu yeterli. Her gün yemeklerini götürüyorum, muhtaçlıklarını karşılıyorum. Allah’ın müsaadesiyle güzelleşecekler. Genel durumları yeterli çok şükür" sözlerini kullandı.

İMAJINI YENİLEDİ...

Renkli kişiliği ve sempatik halleri ile beğeni toplayan Ece Seçkin, yeni imajıyla verdiği pozları Instagram hesabından paylaştı. Müzikleri ile beğeni toplayan Seçkin, yeni saçları ile toplumsal medyanın gündemine oturdu. Sık sık saç rengini değiştiren ünlü popçu şimdide mor renge boyattı. Ece Seçkin tercih ettiği şık kombini ve mor saçları ile objektiflere poz verdi.

'Mutlu hafta sonları' notunu düştüğü paylaşım ile fotoğraflarını yayınlayan Ece Seçkin takipçilerinden tam not aldı. Toplumsal medya kullanıcıları 'Sen bir insanın hayatında gerçekleşmesini istediği en hoş ve en özel mucizesin yeryüzünün eşsiz meleği', 'Ne tarafa düşüyoruz' ve 'Saçlar çok yakışmış maşallah' üzere yorumlarda bulundu.

İşte Ece Seçkin'in yeni imajı...

NİŞANLISIYLA KORONA OLDULAR!

Çin'in Vuhan kentinde başlayan ve dünyaya yayılarak binlerce kişinin vefatına neden olan koronavirüs Türkiye'ye de maalesef sıçradı. 98 olayın olduğu Türkiye'de bir kişi hayatını kaybettiği günlerde ünlü isimlerde kendilerini virüsten müdafaaya çalışıyor. Koronavirüs ile gayret kapsamında 9 Avrupa ülkesinde yaşayan Türk vatandaşların yurda geri dönmeleri için bir sefer düzenlendi. Uçağı ise müzikçi Ece Seçkin'in pilot nişanlısı Davet Terlemez kullandı. Nişanlısının bu türlü bir uçuşu gerçekleştirmesinden ötürü çok keyifli olan müzikçi, yaşadığı hisleri toplumsal medya hesabından paylaştı.

Nişanlısının bu türlü manalı bir uçuş gerçekleştirmesiyle çok mulu olan müzikçi yaşadığı hisleri Instagram hesabından şu sözlerle anlattı:

"Canım benim... Hayatının en duygusal uçuşunu bugün yaptığına eminim... Hepimiz güç vakitlerden geçiyoruz elbette lakin bu senin için çok değerliydi. Kaptanlığını tebrik ediyor,sana bir ömür uzunluğu emniyetli ve sağlıklı uçuşlar diliyorum. Bugün gerçekleştirilen Türk Vatandaşlarının Avrupa'dan tahliyesi kapsamında İstanbul Havalimanına birinci inişi nişanlım Davet Terlemez gerçekleştirdi. TK 1702 sefer sayılı bu uçuşu hayatı boyunca unutmayacağına eminim... Ben de nişanlımla birlikte tüm kabin grubu ve aileleri üzere tedbir maksatlı 15 gün evdeyim, lütfen sizler de bu günleri meskeninizde,kurallara uyarak ve içinize dönerek geçirin... Hayatın en yakın vakitte olağana dönmesi ve bu virusün en kısa vakitte gezegenimizi terk etmesi dileğiyle..."

600 bin TL'lik doğum günü hediyesi!

Geçtiğimiz akşam 29 yaşına giren genç müzikçi Ece Seçkin'e nişanlısı Çağrı Terlemez yakın dostları Derya Uluğ, Asil Gök, Cem Belevi, Zehra Yılmaz, Murat Joker, Murad Küçük ile birlikte sürpriz parti hazırladı. Partinin kendisi için büyük sürpriz olduğunu söyleyen Seçkin, “Bir sürpriz bekliyordum ancak bu kadarını değil. Bu gece sevdiğim bütün arkadaşlarım burada. Günlerdir hiçbir şey çaktırmadılar bana. Çok memnunum. Bol konserli, çok hoş müzikler ve işler yapacağımız, uğurlu bir yaş olsun.” dedi.

Gecenin asıl sürprizi ise, birebir vakitte partiyi de organize eden nişanlısı Davet Terlemez’den geldi.

Terlemez’in armağanı 600 bin lira kıymetindeki Porsche Carrera araba oldu.Seçkin “Uzun vakittir bu arabası istiyordum. Evet kıymetli bir armağan ancak beni nitekim çok memnun etti” dedi.

GÜNÜN ÖNE ÇIKAN MAGAZİN HABERLERİ

Üst Alt