Son Konu

Quentin Tarantino'nun Onuncu Filmi, Korku Türünde Olabilir!

makaleci

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
imodifier

Quentin Tarantino'nun dokuzuncu sineması Evvel Upon a Time in Hollywood an itibariyle vizyonda. Ancak usta direktörün hayranları şimdiden Tarantino'nun onuncu sinemasını merak etmeye başladılar. Yeni sinema 18+ bir Star Trek sineması mi olacak bilmiyoruz lakin Tarantino'ya nazaran sıradaki sineması endişe sineması olabilir.

Direktörlük hayatına 1992 yılında Reservoir Dogs sinemasıyla başlayan Tarantino, son yaptığı açıklamada yeni sinemasının bir dehşet hikayesi olabileceğini söyledi. 

Verdiği röportajda, "Eğer bana kusursuz bir dehşet sineması hikayesi gelirse bunu onuncu sinemam yapmayı çok isterim. Ben kaygı sinemalarını çok seviyorum. Dehşet sineması yapmayı da çok isterim. Aslında Spahn Ranch sahnesinde endişe cinsine yaklaşmıştık. Zira bence o durum epeyce gerilimliydi ve sinemanın sonuna kadar bu işi ne kadar düzgün yaptığımızın farkında değildim. Editörüm bana bunu söyleyene kadar da bunu fark etmedim. " diyen Tarantino mümkün bir endişe sineması için birinci fitili ateşledi. 

Tarantino'nun bahsettiği Spahn Ranch sahnesi yeni sinemada yan alan ve Brad Pitt'in canlandırdığı Clif Booth karakterinin kendini gizemli kişilerle birlikte bir çiftlikte bulduğu bir sahneydi. "Editörümün bana söylediği şeylerden sonra çok mesut oldum. Zira ben hiçbir şey görmemiştim ve ona baktığım devir düşündüm ki evet bu sahne nitekim The Texas Chainsaw Massacare'i andırıyor ve bu, alabileceğiniz en düzgün iltifatlardan birisiydi." diyen Tarantino, kaygı sinemaları konusunda nispeten heyecanlanmış durumda. 
  • Quentin Tarantino'nun Star Trek Sineması 18+ Olacak
  • Tarantino'nun Direktörlüğünü Yapacağı Star Trek Sinemasının Senaryosu Çoktan Yazılmış
Tarantino'nun kendine has sinemalarını, dehşet janrası ile birleştirince ortaya çıkacak potansiyel bir sinema epeyce ilgi alımlı gözüküyor.

Üst Alt