Son Konu

Survivor 2021’de o ismin hikayesini duyanlar hüngür hüngür ağladı!

yasuo

Yeni Üye
Tepkime
0
Credits
0
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
survivor_2021de_o_ismin_hikayesini_duyanlar_hungur_hungur_agladi_1613631234_7442.jpg

Sevilen Yarış programı Survivor 2021’de Ünlüler ve Gönüllüler grubunun kıyasıya yarışı nefesleri kesiyor. Survivor 2021’de bu sene dikkat çeken öbür bir husus ise yarışmacıların hayat öyküleri oldu. Gönüllüler grubu yarışmacısının yaşadıklarını duyanlar ise gözyaşlarını tutamadı.

Ekranların sevilen müsabaka programı Survivor 2021 tüm süratiyle devam ediyor. Survivor 2021’de yarışmacıların performansları kadar tıpkı vakitte hayat öyküleri de yarışa damga vuruyor. Gönüllüler kadrosunda yer alan Reşat Hacıahmetoğlu’nun hayat öyküsü ise ekran başında izleyenlere his dolu anlar yaşattı.

Geçtiğimiz yıllarda ‘Yirmağa gideyrum’ kelamıyla toplumsal medyada çok konuşulan ve fenomen olan Reşat Hacıahmetoğlu takipçi üstüne takipçi kazanmıştı.

Survivor 2021 yarışmacıları ortasında isminin açıklanmasıyla da dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Hayat kıssasını duyanlar ise hüngür hüngür ağladı.

“7 ay yürüyemedim”

Reşat Hacıahmetoğlu, anne ve babasıyla tarlaya gittiğini ve çayın içinde kesilmemiş bir kol fark ettiğini söyleyen Reşat, kolu keserken elindeki makinanın silindirinin sol ayağına saplandığını ve 7 ay kadar yürüyemediğini lisana getirdi. 

"Yürüyemedim müddet zarfında toplumsal medya ile tanıştım"

Uzun müddet yürüyemediği müddet zarfında toplumsal medyayla tanıştığını söyleyen Reşat Hacıahmetoğlu, o mühlet zarfında toplumsal medyayı keşfettiğini ve birkaç komik görüntü paylaştığını ve bu formda takipçi kazandığını belirtti.

Survivor Reşat, yürüyemediği vakitlerde toplumsal medyanın kendisine moral olduğunu söylerken hayatı hakkında açıklamalara devam etti. “Çocukluğumdan bu yana daima babaannem vardı yanımda. Onunla büyüdüm!”

“Keşke hayatta olsaydı”

“Babaannemle bir arada senaryo yazmaya başlamıştım. Keşke hayatta olsaydı da benim burada olduğumu görseydi. 10 Haziran 2020 yılında kaybettim babaannemi. Ondan sonra da görüntü işlerine orta verdim. Babaannem vefat ettikten sonra ailemle yaşadığım binadan ayrıldım. Babaannemin kendine has bir kokusu var. O koku burnuma vurunca çok makûs oluyorum. Onu çok özledim!” kelamlarını lisana getirdi.

Reşat babaannesini kaybettiği vakit ise her şeyi bir kenara bırakarak ailesinin yanından ayrıldığını söz etti. O esnada gözyaşları sel oldu.

Üst Alt