Son Konu

Esra erol anne oldu!!! Maaşallah diyelim.

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Esra erol anne oldu!!! Maaşallah diyelim esra erolun bebeği esra erol anne oldu erolun bebeğinin odası erol bebek arabası bebek arabası 1548655039 1548655039 esraerolanneoldumaasallahdiyelim5c4e99c3f1b8fesraerolanneoldumaasallahdiyelim5c4e99c3f1b8f http:wwwcumcumacomwpcontentuploads201107esraerolbebgialiidris280x204 Esra Erol dün gece yarısı bebeğini dünyaya getirdi, anne ve bebeğin sıhhat iyi Esra Erol ve eşi oğullarına İdris Ali ismini verdiler Magazin Haberleri Ekranların sevilen yüzü Esra Erol dün gece sabırsızlık ve heyecanla beklediği bebeğini dünyaya getirdir Esra Erol 'un bebeği dün gece 00:50 sıralarında dünyaya geldi Esra Erol eşi Ali Özbir ile geçen sene Sapaca 'da dünya evine girmişlerdi Kısa bir vakit sonra sunuculuğunu yaptığı canlı yayında gebe olduğunu sevenlerine açıklamıştı Esra Erol Ali Özbir çifti evliliklerinin birinci yılında bir erkek bebek sahibi oldular Esra Erol bebeğini Epidural sezeryan yöntemiyle dünyaya getirdi 51 cm boyunda, 3,250 kg ağırlığında bir erkek bebek sahibi olan Esra Erol ve Ali Özbir çifti, bebeklerine İdris Ali ismini verdi Ben fazla mutlu oldum sözde ben doğum yapmşım gibi haniRabbim bebek bekleyen tüm hamişlerimize bu mutlu hatıra nasip etsn,bebek isteyen meleklerimize de bu duyguyu tattırsın inŞALLAHİnanın gözlerim doluyo bundan böyle böle doğum haberleri falan okuyunca bi alışılmadık oluyorum acaip duygu yaniBenm daha 6 ayım var ama 8 aylık gebe gibi heyecanlıyım haniSevgili ESRA EROL Bebeğin analı babalı büyüsün sağlıkla sıhatle inşallahHayırlı olsunesraerolanneoldumaasallahdiyelim5c4e99c429099alt  

Üst Alt