Son Konu

Winehouse ve Ölümü

bilgiliadam

Yeni Üye
Tepkime
26
Credits
-6
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
Winehouse ve Ölümü winehouse, ölüm nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar 1548655025 1548655025 winehouseveolumu5c4e99b665d8awinehouseveolumu5c4e99b665d8a winehouseveolumu5c4e99b665d8a 23 Temmuz günü Londra'nın Camden semtindeki evinde ölü bulunan şarkıcı Amy Winehouse'un, polis Henüz ölüm nedeni emin değildese de aşırı doz yüzünden yaşamını yitirdiği söyleniyordu MTV yapımcılarından Danny Panthaki, İngiliz Sunday Mirror gazetesine şarkıcının cesediyle karşılaşan ilk polisin erkek arkadaşı olduğunu ve Winehouse'un fazla doz Ecstasy ve alkolü br arada aldığı için yaşamını yitirdiğini öne sürdü Gazetenin yer verdiği bir öteki sözde de şarkıcının beraber uyuşturucu kullandığı bir arkadaşı onun çok tehlikeli bir ilaç aldığını söyledi Sunday Mirror, Winehouse'u birincil bulanın kişiye özel koruması olduğunu, korumanın polisi ve ambulansı çağırdığını da yazdı Magazin sitesi TMZ ise, sıhhat ekiplerinin önceki akşam eve geldiğinde Winehouse’ın hayat belirtisi gösterdiği ama ambülansa taşınmadan yaşamını yitirdiğini yazdı Amy’nin bir komşusu ise cumartesi erken saatlerde evden çığlık sesleri duyduğunu söyledi SENİ SEVİYORUM ANNE Winehouse geçen ay erkek arkadaşı Reg Traviss göre terk edilmişti Bu yüzden fazla üzülen ve çok üzgün hayata veda eden Winehouse’un eczacı annesi Janis ise 24 saat önce gördüğü kızının vefat haberine inanamadığını söyledi: “Birlikte fazla eğlenceli bir gün geçirdik Beni kapının önüne kadar geçirdi Sıkı sıkı sarıldı ‘Seni seviyorum anne Beni daima hatırla’ dedi Sanki bana veda ediyordu Eczacı anne Janis kızıyla üç yıl önce cenazesini planladıklarını da söyledi (NTV) ÖLÜMÜNDEN SONRADAN 10 MİLYON TIK ALDI Dünya müzik severleri Amy Winehouse'un ölümüyle şoktaÜnlü sanatçının ölümü üstüne bu şarkı sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanan videoları 10 milyon tık aldı Dünyaca ünlü 27 yaşındaki ressam Amy Winehouse’nın sürpriz ölümü sevenlerini yasa boğarken, Amy’nin efsane şarkısı You Know I’m No Goodisimli parça video paylaşım sitelerinde 10 milyon kişi göre izlendi id  

Üst Alt