Son Konu

psikolojim bozuk,yalnız hissediyorum

iltasyazilim

Yeni Üye
Tepkime
1
Credits
-2
Geri Bildirim : 0 / 0 / 0
merhablar arkadaşlar,dediğim gibi psikoljim bir garip oldu17 yaşındayım şimdiye dek hiç sevgilim olmadı hiç arkadaşlarla bir cafe olur ortama girmedim,inanır mısınız telefonum değildışarı çıkmaktan nefret edilen şey ediyorum evimde oturmak bana göre en hoş şey internetim en sevdiğim şey haricen çıkmak gelmiyor hiç içimdendün kuzenlerle çıktık dışarı orda sıkıntı çektim,gitmek istedim evebir de bana soru sorsalar konuşamıyorum baskı oluyorkuzen sevgilisini getirdi o da 16 yaşında tanıştırdı falan bizle ben de kendimde eksiklik farkettim sevgili eksikliği aklımda hiç bi kız değil ama böylece hissettim iştekeza aileme dışarı çıkacam bile diyemiyorum fazla baskıcı bir aile asla değil,hatta onlar da diyo çık gez fakat ben çıkınca gizli edemiyorum dışında çıkacağım diye nasıl diyeceğimi düşünüyorumcafe ortamlarından falan da dehşet ederim hele de sigaraalkolnargile 3ünden de dehşet ederim ve bulunan ortamda bulunmam hiç bi zamanen iyi arkadaşlarım int ortamından tanıdğım sanal arkadaşlar diğerleriyle muhabbettim fazla azdediğim gibi dışardan nefret edilen şey ediyorum fakat çıkmak da istiyorumsevdiğim bir kız vardı dışarı çıkalım falan dedi ona bile gidemedim,stres oldumben de bir sevgilim olsun isterdim ve olur da fakat kızlarla konuşamıyorum bile sevgili olsak bile kızla hiç birşey yapamam ben ne dışarı çıkma falan hiçbişeysırf bu yüzden sevgili istemiyorum durumum fena takviye edin lütfen keza bu psikolojiden derhal çıkmalıyım çünkü mektep başlıyor 11sınıf sınav falan kendimi vermeliyim

Üst Alt